متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

فال روزانه 15 / 04 / 1394 
 


فال روزانه دوشنبه 15 تیر 1394چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 15 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برنامه هایی بزرگ، ایده هایی بزرگ و رویاهایی بزرگ داشته باشید. تمام انرژی لازم برای بدست آوردن آنچه که می خواهید را خواهید داشت. در رویکرد خود واقعگرا و منطقی باشید و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد. مرداد ماه بی آنکه مجبور باشید پول زیادی خرج کنید برایتان همراه با تجملات و تفریحات بسیار خواهد بود. تابستان امسال برای شما سرشار از تفریح و خوشگذرانی خواهد بود. در آبان ماه سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و انتقادات بیهوده را نادیده بگیرید. در دی ماه تغییراتی در روابط عاطفی شما به وجود خواهد آمد و ممکن است عشقی بزرگ وارد زندگیتان شود. در بهمن ماه با انجام کارهای خیریه احساس خوبی به دست خواهید آورد. فروردین ماه در محل کار خود بی آنکه بی احتیاطی کنید شجاع و جسور باشید تا پاداش و احترام مورد نظرتان را به دست بیاورید.
 
فروردین

امروز اتفاقات غیر منتظره ای که ناگهان سر و کله شان پیدا می شود احساسات شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد. کمی وقت گذاشته و نا هماهنگی هایی که در برنامه هایتان به وجود آمده است را برطرف کنید. این که بخواهید فقط به خودتان توجه داشته باشید مانعی بین شما و آنهایی که دوست دارید به شما نزدیک باشند ایجاد می کند. به این موضوع که کارهایتان چقدر اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار می دهند توجه داشته باشید و اگر می بینید تغییراتی باید در رفتار خود ایجاد کنید خیلی زود دست به کار شوید. در حال حاضر درگیری های کاری که دارید ممکن است باعث شده باشد به عشقتان بی توجهی کنید. شما انرژی کافی برای این که به هر دوی آنها برسید را دارید. کافی است برنامه ریزی کنید.

اردیبهشت

حس می کنید که امروز همه خیلی حساس شده اند و برای چیزهای بی اهمیت هم مته به خشخاش می گذارند و خودشان را اذیت می کنند. شما خودتان را قاطی این قضیه نکنید. دلیلی ندارد شما هم مثل آنها رفتار کنید، آن چیزی که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید. این که همه اطرافیانتان یک کار را انجام می دهند لزوما  دلیل درست بودن این کار نیست. حتی می توانید نظر خودتان را درباره این موضوع به دیگران هم بگویید. اگر مجرد هستید قبل از این که تمام توجهتان را روی یک نفر متمرکز کنید تمام فرصت های موجود را بسنجید. اگر متاهل هستید با عشقتان در مورد رویاها و برنامه هایی که برای آینده دارید حرف بزنید.

خرداد

امروز برای شما روزی بینظیر و بسیار پربار خواهد بود. سعی نکنید بیش از حقتان جلب توجه کنید و بگذارید دیگران هم احساس کنند دیده و شنیده می شوند. اگر زیادی خودتان را قبول داشته باشید و لجبازی کنید ممکن است خودتان را به دردسر بیندازید. به دیگران هم اجازه بدهید که نظرها و عقاید خودشان را بیان کنند. مطمئن باشید آنها صبوری و روی باز شما را مورد تحسین قرار خواهند داد.  نگذارید هیچ رازی بین شما و عشقتان باقی بماند. در تمام طول این هفته سعی کنید همراه با عشقتان از لذت های کوچک زندگی بهره مند شوید. برای همدیگر وقت بگذارید  و کارهایی را انجام دهید که به شما احساس خوشبختی و آرامش می دهند.

تیر

امروز عقب بایستید و بگذارید یک نفر دیگر کنترل امور را به دست بگیرد. به دیگران اعتماد داشته باشید. دست های زیادی هستند که برای یاری کردن و هدایت شما به سویتان دراز شده اند. مهمترین چیز این است که تسلیم شوید و به آنها اعتماد کنید و بگذارید راه را به شما نشان دهند. ممکن است ذهنتان به شما هشدار دهد و احساس خطر کنید و فکر کنید کنترل اوضاع از دستتان خارجشده است. ذهن و اعصاب خود را آرام کنید. چه مجرد باشید و چه متأهل، وقت آن رسیده است که در رابطه عاطفی خود از موضع قدرت برخورد کنید و کنترل امور را به دست بگیرید. اگر مجرد باشید باز هم باید به شما یادآوری کنیم که همان فردی را به خود جذب خواهید کرد که انتظارش را دارید.

مرداد

امروز از در و دیوار برایتان کار می بارد. باید مثل یک شعبده باز زبردست کارهایی را که از هر جهت به سویتان هجوم می آورند را کنترل کرده و به همه آنها توجه کافی داشته باشید. به همه نیازهای خود به طور متعادل و برابر توجه کنید و هیچ کدام را نادیده نگیرید. شما در راهی بسیار مهم با مسئولیتی بسیار قرار خواهید گرفت. از این که به عنوان نقش اصلی بدرخشید خجالت نکشید؛ شما دیپلماسی لازم و طبیعت صلحجوی مورد نیاز برای رهبری را دارید. اگر کسی را دوست دارید امروز با خریدن هدیه و یا کار دیگری که می دانید او را خوشحال می کند غافلگیرش کنید. اگر مجرد هستید یادتان باشد که کنار گذاشتن برخی عادت های بد قدیمی برای شما فرصت هایی تازه به وجود خواهد آورد.

شهریور


امروز از هر طرف تحت فشار قرار خواهید گرفت. به نظر می رسد که همه دنیا با هم دست به دست شده اند و بر علیه شما توطئه کرده اند. اما اصلا خودتان را نگران نکنید. به احتمال زیاد حقیقت ماجرا بسیار متفاوت از آن است که شما فکر می کنید. سعی کنید با آغوش باز تغییرات را بپذیرید و با آنها مانند دشمن خود رفتار نکنید. انجام کارها به روش های قدیمی و خارج از رده می تواند مانع پیشرفت شما به سوی موفقیت شود. اگر مجرد هستید به افرادی که توجه شما را جلب می کنند توجهی ویژه داشته باشید. کسی که تا به حال به چشم یک دوست به او نگاه می کرده اید ممکن است به عشق شما تبدیل شود. متأهل ها تا آخر هفته خودشان را برای افت و خیز در رابطه شان آماده کنند.

مهر

ایده های خود را با تمام دنیا در میان بگذارید. اکنون وقت بسیار خوبی برای این است که به سفری طولانی مدت ببرید یا حداقل مقدمات رفتن به این سفر را فراهم کنید. سعی کنید به دورترین جایی که امکانش را دارید بروید و جاهای دوردست را ببینید. سعی کنید با کسانی همراه شوید که روحیاتی شبیه به شما دارند. دوست شدن با اقراد جدید و متفاوت به شما کمک می کند تجربیاتی فراموش نشدنی به دست بیاورید که تأثیری مثبت روی زندگی شما خواهند داشت. نگذارید هیچ رازی بین شما و عشقتان باقی بماند. اگر در محل کارتان سرتان خیلی شلوغ است و مجبور هستید برای مدتی چند ساعت بیشتر در روز کار کنید با عشقتان در مورد این موضوع حرف بزنید و او را متقاعد کنید.

آبان

برای ایجاد تغییراتی که فکر می کنید برای زندگیتان ضروری هستند وقت بگذارید. نیازهای عاطفی خود را بررسی کرده و راه های برای برآورده کردن آنها را بیابید. برای این که بتوانید به آنجایی که دلتان می خواهد برسید باید روش هایتان را به طور اساسی تغییر دهید. حتی اگر در ابتدای کار اوضاع بی ثبات و ناپایدار به نظر برسد، به مرور زمان همه چیز روبراه خواهد شد و اوضاع قابل اطمینان خواهد شد، تنها کافی است فردیت خود را حفظ کنید. آیا جسارت کافی برای این که حرف دلتان را به کسی که دوست دارید بگویید را دارید؟ اگر کسی را دوست دارید این هفته فرصت بسیار خوبی برای شما است تا احساسات خود را نسبت به او بیان کنید.

آذر

امروز ممکن است بزرگترین استعدادهایتان برایتان دردسرساز شوند، اما این به هیچ عنوان به این معنی نیست که حتی یک دقیقه باید خود واقعیتان را فراموش کنید. امروز حجم زیادی از اطلاعات مهم تبادل خواهند شد، پس گوش به زنگ باشید و هیچ فرصتی را از دست ندهید. چرا که اطلاعاتی که به دست می آورید کمک زیادی به شما خواهند کرد. با آغوشی باز با دنیای اطرافتان مواجه شوید. امشب برای عشقتان وقت بگذارید و کاری کنید که او عشق شما را نسبت به خود احساس کند. در این هفته انرژی بسیاری برای انجام کاهای عجیب و غریب خواهید داشت. عشقتان را با خود همراه کرده و تا می توانید دیوانه بازی کنید.

دی


برای این که خودتان را با انرژی امروز هماهنگ کنید باید در وضعیت روحی خود تغییراتی به وجود بیاورید. خودتان را با انرژی امروز هماهنگ کرده و ببینید که چه تعادلی به زندگی شما خواهد آمد. مواظب حرف هایتان باشید و حرف هایی که واقعا از ته دلتان نیستند و یا تکه و کنایه را کنار بگذارید و در ارتباطات خود رک بوده و صداقت داشته باشید. وقت آن رسیده است که در مورد کمک هایی که به دیگران می کنید کمی فکر کنید، آیا آنها واقعا به کمک شما نیاز دارند؟ یا تنها می خواهند حس ترحم شما را برانگیخته و سوء استفاده کنند؟ این هفته حتما برنامه ریزی کرده و عشق خود را سورپرایز کنید، این کار به رشد رابطه شما کمک زیادی خواهد کرد.

بهمن

احتمال این که امروز در جامعه دچار تنش شوید بسیار زیاد است. شاید دلیل این مسئله این باشد که به جای این که به کارهای شخصیتان رسیدگی کنید خودتان را درگیر مسائل دیگران می کنید. برای این که بتوانید از این تنش و درگیری نجات پیدا کنید بهترین کار ممکن این است که در هر دوی این زمینه ها تعادل را رعایت کنید. اتفاقات غیرمنتظره ممکن است که شما را به تکاپو بیندازند. این هفته اصلا زمان خوبی برای مخفی کاری نخواهد بود. نگذارید هیچ رازی بین شما و عشقتان باشد و هیچ چیزی را از او مخفی نکنید. اگر مجرد هستید پیش از آن که بتوانید رابطه عاطفی جدیدی را آغاز کنید باید اول  دفترهای باز مانده از گذشته را ببندید.

اسفند

امروز کمی سرسختی که در حال و هوای شما وجود داردباعث می شود با هر کس و هر چیزی که در مسیرتان قرار بگیرد سرشاخ شوید. سعی کنید اگر دیگران با ایده ها و حرف های شما موافقت نکردند عکس العمل های شدید از خودتان نشان ندهید. هر کسی به نظرش ایده های خودش صحیح هستند، نمی توانید با زور و دعوا عقایدتان را به دیگران تحمیل کنید، این موضوع را در تمامی برخوردهایتان به یاد داشته باشید. اگر مجرد هستید ممکن است با افرادی از گذشته مواجه شوید که هنوز آنها را دوست دارید، اگر دوست دارید فصلی نو در این رابطه را آغاز کنید سعی کنید حتما منطقی باشید و ببینید آیا این فرد اصلا ارزش این کار را دارد؟


ویدیو مرتبط :
فیتیله 1394/02/04 - 04 - نمایش مکتب خانه فیتیله ای

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فال روزانه سه شنبه 04 فروردین 1394ماه تولد

فال روزانه - سه شنبه 4 فروردین 1394

بز

فال روز متولدین فروردین: در تماس بودن با جنگجوی درونیتان بیش از اینکه فکرش را بکنید سخت و دشوار است. با وجود اینکه بعضی اوقات می‌دانید که باید چکار بکنید ممکن است در رابطه با خودتان احساس ناتوانی و درماندگی کنید. به جای اینکه به خود سخت بگیرید و مدام از خودتان انتقاد کرده و بدین ترتیب خود را دیوانه کنید آرام باشید و به خود قول بدهید که در رابطه با این بی‌ارادگی‌تان کاری انجام دهید. مطمئن باشید این بی‌هدفی مدت زیادی طول نخواهد کشید.

گاو

فال روز متولدین اردیبهشت: ممکن است دوستان‌تان امروز قصد داشته باشند که شما را تحریک و عصبانی کنند. اما شما واقعا نمی‌خواهید که حالت منفی خود را بیان کنید. به خاطر اینکه به غیر از اینکه شما را خسته کند سودی برای‌تان ندارد؛. یک رویکرد متفاوت ممکن است در رابطه با دیگران بدردتان بخورد. دیدن مسائل از نظر دیگران می‌تواند برای تغییر دید شما کافی باشد حتی اگر شما قبلا در مورد نظرات و موقعیت خودتان مطمئن بودید.

اردیبهشت
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: ممکن است امروز قادر نباشید که ذهن‌تان را سرو سامان دهید. یا اگر بتوانید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما درست است آماده هستید تا تصمیم قبلی خود را دوباره بررسی کرده و مدت دیگری را به اندیشیدن درباره آن بپردازید. ممکن است شما از سرشت و طبیعت سازگار و مناسب خود خشنود باشید اما دیگران ممکن است این هوس شما را عاملی در تضاد با بهره‌وری بدانند. نگران نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. فقط به یاد داشته باشید که هر کس دیگری نیز می‌تواند افکار خود را تغییر دهد.

خرداد
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: امروز از شدت احساسات خود دوباره جوان شده‌اید مثل این است که آنها شما را در برابر منبع بی‌پایانی از انرژی قرار داده‌اند. اکنون شما تصمیم داراید به جای اینکه فقط درباره احساسات‌تان صحبت کنید کاری در رابطه با آن انجام دهید. اما در نظر داشته باشید وارد عمل شدن ممکن است مشکلاتی را به دنبال خود داشته باشد مخصوصا اگر شما قبل از اینکه درباره پی‌آمدهای آن فکر کنید دست به عمل بزنید. اگرچه طبیعت شما عمل‌گرا است رها کردن اوضاع می‌تواند تمرین خوبی برای جست و جوی شما باشد حتی اگر دیگران را کمی ناراضی کند.

تیر
شیر

فال روز متولدین مرداد: یک پیچیدگی بین دنیای درونی شما با یک موقعیت که اخیرا در آن گرفتار شده‌اید ممکن است این روزها ذهن شما را به خود مشغول کند و باعث شود که موقتا حالت تعادل خود را از دست بدهید. ادامه دادن به این وضع کمکی به شما برای رسیدن به هدف‌هایتان نخواهد کرد حتی اگر احساس کنید که از کارهایتان راضی و خشنود هستید. با این وجود راه‌های مناسب و مفیدی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آنها به نیازهای خود پاسخ دهید. وظیفه شما اکنون این است که آنها را پیدا کنید.

مرداد

فال روز متولدین شهریور: شدت یافتن احساسات‌تان می‌تواند امروز گیج‌کننده باشد اما شما احتمالا قادر نخواهید بود که از این مرحله اجتناب کنید؛ به جای اینکه فقط ذهن و افکارتان را پریشان و احساسات‌تان را سرکوب کنید می‌توانید با کار کردن احساسات‌تان را تحت کنترل خود درآورید. خوشبختانه هنوز قدرت ذهنی و فکری دارید تا آنچه در ذهن دارید را انجام دهید. فقط فراموش نکنید که به ندای قلب‌تان گوش فرا دهید!

شهریور

ترازو

فال روز متولدین مهر: امروز احتمالا بسیار سخت کار می‌کنید اما کارتان زیاد موثر نیست و به چشم نمی‌آید. شاید آنقدر دلسرد شوید که حتی خود را تسلیم کنید. اما اکنون زمان مناسبی برای دست کشیدن از کار نیست به خاطر اینکه احتمالا بیشتر از آنچه فکر کنید به خط پایان نزدیک هستید. زمانی که از آن عبور کنید دیگران از نقش مهمی که در این راه داشته‌اید با تحسین یاد خواهند کرد.

مهر
عقرب

فال روز متولدین آبان: امروز تمرین کردن برای شما مهمتر از همیشه است به خاطر اینکه انرژی محصور شده در بدن شما نیاز به رها شدن دارد. اگر نتوانید کاری کنید که آنها آزاد شوند احتمالا با یک انفجار احساسی مواجه خواهید شد. به علاوه ممکن است قادر نباشید که از کلمات برای بیان کردن نارضایتی‌تان استفاده کنید و این باعث می‌شود در مرحله ای از ناامیدی و آشفتگی باقی بمانید. اگر نتوانید زمانی را برای کار بیابید حتی اگر این زمان اندک باشد كمی قدم زدن در طبیعت می‌تواند به آرامش شما کمک و اعصاب‌تان را تقویت کند.

آبان

کماندار

فال روز متولدین آذر: با وجود اینکه شما از تمام جذابیت خود برای رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می‌کنید اما احتمالا شخصی متوجه اشارات شما را می شود. اما برعکس مسائل واقعی برای شما امروز توسط دیگران قابل مشاهده نیستند. مشکل اصلی رابطه بین شخصیت و روح شماست. و خوشبختانه بهترین دوستان‌تان می‌دانند که نباید براساس ظاهر شما قضاوت کنند. در وهله اول باید در رابطه با انگیزه‌های خود روراست باشید . بدین ترتیب از نتیجه این کار شگفت‌زده خواهید شد.

آذر
بز

فال روز متولدین دی: شما می‌توانید امروز مانند بوکسور حرفه‌ای "محمد علی کلی" بجنگید و در عین حال آنقدر سبک روی زمین راه بروید که انگار دارید پرواز می‌کنید. عقاید قوی و سرسختانه‌تان به شما این توانایی را می‌دهد که برای چیزی که برایتان اهمیت بسیاری دارد بجنگید. فقط مطمئن شوید که حریف خود را با دقت انتخاب کرده‌اید به خاطر اینکه دوست ندارید در مبارزه‌ای انرژی خود را هدر دهید که می‌دانید هیچ برنده‌ای ندارد. راه زیرکانه‌ای پیدا کنید که از طریق آن احساسات‌تان را بیان کرده و دیگران نیز با اشتیاق به شما گوش کنند.

دی
آبگیر

فال روز متولدین بهمن: کمی احتیاط اکنون برای شما لازم است به خاطر اینکه بتوانید روی زخم روحی که بر اثر مشکلات مالی در شما ایجاد شده مرهم بگذارید. خوشبختانه هر مشکل مالی راه حلی دارد اما شما ادعا می‌کنید که می‌خواهید مقدار مناسبی نیرو برای این موقعیت خرج کنید. می‌توانید به واسطه کمی عقل و منطق از این موقعیت سود ببرید بنابراین زمان را از دست ندهید و اول تحقیق كنید.

بهمن

دو ماهی که خلاف جهت هم شنامیکنند

فال روز متولدین اسفند: ممکن است فکر کنید که دارید به شرایطی که در آن قرار دارید واکنش نشان می‌دهید اما اکنون واکنش‌های شما بیشتر از حد معمول است و ممکن است دیگران اعتقاد داشته باشند که از نیروی غیرضروری استفاده می‌کنید. به هر حال بین عقل و شعور شما و خودتان و اینكه دیگری از رفتار شما چه برداشتی می‌کند تفاوتی وجود دارد. اگر بتوانید در رابطه با هر صحبتی که امروز می‌کنید و شدت احساسات‌تان تعادل ایجاد کرده و شدت آن را کاهش دهید قادر خواهید بود که تنش و اضطراب را در زندگی‌تان به مقدار قابل ملاحظه‌ای از بین ببرید.

اسفند