متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

طالب‌لو:خدا را شکر با برد به تعطیلات می‌رویم


دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت:خدارا شکر که با پیروزی به تعطیلات لیگ می‌رویم.

خبرگزاری فارس: وحید طالب‌لو پس از برتری تیم استقلال مقابل همنام اهوازی، اظهار داشت: بازی بیرون از خانه خیلی سخت است و خوشحالیم که توانستیم از این مسابقه سه امتیاز بگیریم. به نظرم بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و تلاش خود را انجام دادند و خدا را شکر که با یک برد به تعطیلات می‌رویم البته امیدوارم در این فاصله نقاط ضعف تیممان را برطرف کنیم و بتوانیم در ادامه راه و مسابقات لیگ از نقطه قوتمان استفاده کنیم.

وی در خصوص اینکه چرا زمین بازی به جای ورزشگاه تختی تغییر پیدا کرد گفت: این موضوع در حیطه وظایف من نیست اما ما آمادگی لازم برای بازی در این شرایط آب و هوایی را داشتیم.


ویدیو مرتبط :
وحید طالب لو

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

طالب پور:IFUIS خلاف قانون انجام داده



مديرکل تربيت بدني وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و رييس فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي ايران "IFUS" اعلام کرد:‌ فدراسيون جهاني ورزش هاي بين دانشگاهي "IFUIS" اقدامات خلاف قانون انجام مي دهد."مهدي طالب پور" روز دوشنبه با حضور در غرفه ايرنا در شانزدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاريها به خبرنگار ايرنا افزود: فدراسيون جهاني ورزش هاي بين دانشگاهي با تقليد از نام فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي درصدد دادن اعتبار به خود است که اين کار يک اقدام خلاف قانون محسوب مي شود.

 

وي افزود: از طرفي اين فدراسيون با اين روش، بسياري از بازيکنان ملي پوش ايران را به رقابت هاي در سطح پايين در بين چند دانشگاه دعوت مي کند که حضور در آنها اهميت چنداني ندارد و فقط باعث عقب افتادن ليگ هاي رشته هاي مختلف در ايران مي شود.

 

طالب پور خاطر نشان کرد:‌ از طرفي بازيکناني که در اين مسابقات شرکت مي کنند بايد در رده سني 18 تا 28 سال بوده و ملي پوش نباشند، حال آنکه فدراسيون جهاني ورزش هاي بين دانشگاهي در بيشتر موارد از تمامي داشته هاي ورزش ايران در مسابقاتي در چنين سطح استفاده مي کند.

 

وي افزود:‌ تنها فدراسيون قانوني در حوزه دانشجويي فدراسيون ملي ورزش هاي دانشگاهي"IFUS" است و ساير مشتقات ورزش دانشگاهي به دليل عدم داشتن مجوزهاي بين المللي و جهاني مورد تاييد وزارت علوم نيستند.

 

طالب پور اظهار داشت:‌ با اين وجود ما به ساير فعاليت ها به عنوان يک فرصت نگاه مي کنيم و معتقديم که بايد از اين شرايط نيز استفاده کرد اما در قالب تيم هاي دانشگاهي و حضور ورزشکاراني دراين سطح بلامانع است.