متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

شرکت هواپیمایی قطر مسیر جدید خود را معرفی می کند


هواپیمایی قطر در ماه های اخیر فرودگاه بین المللی حمد – پایگاه و آشیانه هواپیماها- را با بهترین لانژهای اختصاصی کلاس بیزینس و معماری فوق العاده شامل فضای خرید و رستوران در متراژی به مساحت 40 هزار متر مربع را که گلچینی از 70 فروشگاه و 30 رستوران است افتتاح کرد.

شرکت هواپیمایی قطر مسیر جدید خود را معرفی می کند

شرکت هواپیمایی قطر مسیر جدید خود را معرفی می کند: آمستردام

با اضافه شدن پایتخت هلند در ژوئن 2015 (خرداد 94)، تعداد مقاصد اروپایی هواپیمایی قطر به بیش از 34 مقصد می رسد.

پروازهای روزانه بدون توقف در دوحه با بوئینگ   Dreamliner787

دوحه،  قطر – آمستردام، پایتخت کشور گلها، مقصد جدید هواپیمایی قطر درسال 2015 که از تاریخ 26 خرداد 94 به دیگرمقاصد اضافه خواهد شد.

مدیرعامل این شرکت، جناب آقای اکبر الباکر، دراین مورد گفت: "آمستردام مدت زیادی است که در لیست مقاصد اروپایی ما قرار داشته و هم اکنون از اضافه شدن این شهر اروپایی زنده به مسیرهای پروازی خود مسروریم. شرکت هواپیمایی قطر خدمات 5 ستاره خود را در هلند نیز ارائه خواهد داد و همچنین فهرست بلندی از مقاصد در سراسر خاورمیانه، آفریقا و خاور دور به راحتی بدون توقف در دوحه در دسترس مسافران خواهد بود."
 

شرکت هواپیمایی قطر مسیر جدید خود را معرفی می کند

دوحه – مسیر آمستردام با پرواز بوئینگ  Dreamliner 787، یکی از آخرین هواپیماهای نسل آینده در ناوگان هوایی شرکت ما، با 254 صندلی شامل 22 صندلی تختخواب شوی کامل کلاس بیزینس و 232 صندلی کلاس اکونومی، صورت می گیرد.

پرواز آمستردام بدون توقف در دوحه تنها 6 ساعت و 35 دقیقه زمان می برد.

پروازهای رفت از دوحه صبح ها و برگشت به دوحه بعدازظهرها آخروقت صورت می گیرد. این برنامه پروازی، راحتی و انعطاف خوبی را برای مسافرینی که قصد تفریح یا ملاقات های تجاری کوتاه به آمستردام دارند مهیا می کند.

هلند، این مقصد توریستی بسیار محبوب، عنوان 10 مکان ثبت شده در فهرست میراث فرهنگی یونسکو را یدک می کشد که از این میان آمستردام 2 مکان تاریخی از این لیست را با نامهای «کانال قرن 17 آمستردام» و «خط دفاعی قرن 20-19» به نام خود ثبت کرده است.

آمستردام به عنوان مقر هفت شرکت از 500 شرکت بزرگ دنیا از جمله شرکت فیلیپس و ING، دروازه ای شناخته شده برای تجارت روبه رشد است.

هواپیمایی قطر در ماه های اخیر فرودگاه بین المللی حمد – پایگاه و آشیانه هواپیماها- را با بهترین لانژهای اختصاصی کلاس بیزینس و معماری فوق العاده شامل فضای خرید و رستوران در متراژی به مساحت 40 هزار متر مربع را که گلچینی از 70 فروشگاه و 30 رستوران است افتتاح کرد.

این فرودگاه با داشتن SPA و حداقل هزینه ورودی شامل امکاناتی از این قبیل است: استخر، سونای خشک و بخار، زمین اسکواش و خدمات زیبایی. با اضافه شدن آمستردام، تعداد کل شهرهای اروپایی هواپیمایی قطر به 34 مقصد می رسد که تقریبا 25% کل مقصدهای پروازی قطر می باشد.

هواپیمایی قطر هم اکنون با ناوگانی مدرن متشکل از 146 فروند هواپیما به 146 مقصد تجاری و تفریحی در سراسر اروپا، خاورمیانه، آسیا-اقیانوسیه، آفریقا، آمریکای جنوبی و شمالی تنها طی 17 سال فعالیت، رشدی سریع و چشم گیر داشته است.       
  
منبع : www.qatarairways.com


ویدیو مرتبط :
تبلیغ شرکت هواپیمایی قطر به همراه بازیکنان بارسلونا (2)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بوئینگ Dreamliner 787 شرکت هواپیمایی قطر در نمایشگاه 2014 سنگاپور


نمایش 4 روزه هواپیمای 787 شرکت هواپیمایی قطر همزمان با اولین حضور این شرکت در بزرگترین نمایشگاه هوایی آسیا 20 بهمن 1392


شرکت هواپیمایی قطر


نمایش 4 روزه هواپیمای 787 شرکت هواپیمایی قطر

همزمان با اولین حضور این شرکت
در بزرگترین نمایشگاه هوایی آسیا   

20 بهمن 1392


دوحه، قطر – شرکت هواپیمایی قطر اعلام کرد که برای اولین بار در سال میلادی جدید در نمایشگاه سنگاپور که بین 22 تا 25 بهمن 92 در مرکز نمایشگاهی چانگی برگزار خواهد شد با بوئینگ جدید 787 Dreamliner خود حضور خواهد یافت. همچنین این اولین باریست که یک شرکت هواپیمایی بوئینگ 787 را در این فضا به نمایش می گذارد.
اکبر الباکر، مدیر اجرایی هواپیمایی قطر، گفت: «موجب خرسندی و افتخار ماست که بوئینگ 787 جدید را در این نمایشگاه در معرض دید همگان گذاشته و به میهمانان خود فرصت تجربه متمایزی از امکانات داخلی یک هواپیما را می دهیم.»
وی ادامه داد: «آسیا بازار مهمی  برای هواپیمایی قطر بوده و فکر نمی کنم عرصه ی بهتری از نمایشگاه هوایی سنگاپور برای ما وجود داشته باشد تا بتوانیم به زعم خودمان یکی از بهترین و پیشرفته ترین هواپیماهای صنعت هوانوردی را معرفی کنیم.»
 

زین پس پروازهای طولانی با بوئینگ 787 هواپیمایی قطر امکانات فوق العاده ای همچون هوای تمیزتر کابین، پنجره هایی با نور قابل تنظیم و صندلی هایی با فضای بیشتر در اختیار مسافران قرار می دهد. بوئینگ Dreamliner قطر 254 صندلی دارد که در دو مدل طراحی شده است. 22 صندلی بیزینس کلاس آن ساختار 1-2-1 داشته که کاملا قابلیت تختخوابشو دارند و 232 صندلی دیگر با ساختار 3-3-3 مختص اکونومی کلاس هستند.
شما همچنین می توانید از پنل صوتی و تصویری iTouch این بوئینگ متعلق به شرکت هواپیمایی قطر (که در جشنواره های مربوطه جایزه نیز دریافت کرده است) با امکاناتی نظیر آرشیو بیش از 1000 فیلم، منوی قابل برنامه ریزی، آهنگ های متنوع، iPort، ورودی USB، خروجی ریموت دیتا و فضای ذخیره سازی شخصی فوق العاده بهره مند شوید.
شرکت هواپیمایی قطر هم اکنون در ناوگان هوایی خود 9 فروند از بوئینگ 787 Dreamliner را در اختیار داشته و بیش از 51 فروند دیگر نیز سفارش داده است. این بوئینگ بسیاری از مسیرهای پروازی را از مبدأ دوحه پرواز خواهد کرد که از جمله آنها می توان به لندن، اسلو، استکهلم، زوریخ، کوپنهاگ، فرانکفورت، جده، مونیخ، ریاض، دهلی، بنگالورو، دوبی و بروکسل اشاره کرد.
 

در آذر ماه 92 (دسامبر 2013)، هواپیمایی 5 ستاره قطر با جشن ده سالگی حضور خود در سنگاپور گام بلندی در خدمات هوایی این جزیره برداشت و پر واضح است که این اقدام ازیک طرف تعهدات حرفه ای قطر را به بازار هوانوردی اثبات کرده و از طرف دیگر درمسافران سنگاپوری جهت سفرهای لوکس تر تقاضای شدید ایجاد می کند.  
قطر هم اکنون 14 پرواز هفتگی بین سنگاپور و مرکز پروازی خود در دوحه، که 134 مقصد را در سراسر جهان پوشش می دهد، انجام دهد.