متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Tile Pic برای iOS


احتمالا شما هم تصاویری را که با استفاده از ده ها تصویر دیگر ساخته شده است دیده اید. شما هم می توانید با استفاده از نرم افزار Tile Pic تصاویر خودتان را ترکیب کنید و کارهای موزاییکی زیبایی بسازید و در اینستاگرام منتشر کنید.صبح بخیر :

احتمالا شما هم تصاویری را که با استفاده از ده ها تصویر دیگر ساخته شده است دیده اید. شما هم می توانید با استفاده از نرم افزار Tile Pic تصاویر خودتان را ترکیب کنید و کارهای موزاییکی زیبایی بسازید و در اینستاگرام منتشر کنید.

ویژگی ها:
- بدون واترمارک کردن تصاویر
- دارای قابلیت ساخت با کیفیت بسیار بالا
- بهینه سازی شده برای آیفون ۵

دانلود برنامه Tile Pic برای iOS دانلود برنامه Tile Pic برای iOS
ویدیو مرتبط :
Microchip pic simulator the fastest pic microcontrolle

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود اپیلیکیشن کلاژ عکس Pic Stitch برای iOS


استفاده از این نرم افزار بهترین راه برای ایجاد کلاژ از عکس های شما می باشد . این نرم افزار همانند نرم افزار فوتوشاپ عمل می کند و فرق آن با فتوشاپ این است که با لمس کردن عکس های روی گوشی میتوانید به راحتی آن های را ویرایش کنید و برروی آن ها افکت های مختلف قرار دهید.

 
 
 
 
  صبح بخیر: استفاده از این نرم افزار بهترین راه برای ایجاد کلاژ از عکس های شما می باشد . این نرم افزار همانند نرم افزار فوتوشاپ عمل می کند و فرق آن با فتوشاپ این است که با لمس کردن عکس های روی گوشی میتوانید به راحتی آن های را ویرایش کنید و برروی آن ها افکت های مختلف قرار دهید.ویژگی های عالی:

* ایمپورت عکس از گالری عکس خود ، فیس بوک و گوگل جستجوی تصویر

* حرکات لمسی ساده مانند چرخش، تغییر اندازه و … را حذف کنید

*شیر یک عکس برای ویرایش عکس، کلیپ عکس، تنظیم مرزها

* عکس ها و کلیپ های ترسیم شده از منطقه خودتان را میتوانید انتخاب کنید

* بسیاری  برچسب ها را انتخاب کنید!لینک دانلود مستقیم از iTunes