متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Insta Download برای iOS


برنامه Insta Download که به تازگی در اپ استور منتشر شده است برنامه ای است که بوسیله آن می توانید به سادگی تمام فیلم ها و عکس هایی را که در اینستاگرام مشاهده می کنید، ذخیره کنید و آنها را مشاهده کنید.صبح بخیر :

برنامه Insta Download که به تازگی در اپ استور منتشر شده است برنامه ای است که بوسیله آن می توانید به سادگی تمام فیلم ها و عکس هایی را که در اینستاگرام مشاهده می کنید، ذخیره کنید و آنها را مشاهده کنید. در ضمن امکان تهیه نسخه پشتیبان از فایل های ذخیره شده به صورت خودکار نیز برای شما میسر می باشد.

ویژگی ها:
- امکان ذخیره کردن تصاویر و فیلم های موجود در اینستاگرام
- قابلیت ذخیره کردن عکس ها و فیلم هایی که بر رو ی آنها لایک می کنید
- امکان تهیه نسخه پشتیبان از تصاویر و فیلم

دانلود بازی Insta Download برای iOS دانلود بازی Insta Download برای iOS
ویدیو مرتبط :
برنامه مدیریت دانلود Advanced Download Manager Pro v3.6

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه Insta Share برای iOS


با استفاده از این نرم افزار براحتی میتوانید فایل های خود را بین آی دیوایس ها و سیستم عامل مک خود منتقل کنید. این نرم افزار دارای ابزارهایی برای سایر سیستم عامل ها نیز می باشد که میتوانید بطور رایگان از وب سایت سازنده دانلود کنید.صبح بخیر :

با استفاده از این نرم افزار براحتی میتوانید فایل های خود را بین آی دیوایس ها و سیستم عامل مک خود منتقل کنید. این نرم افزار دارای ابزارهایی برای سایر سیستم عامل ها نیز می باشد که میتوانید بطور رایگان از وب سایت سازنده دانلود کنید.

ویژگی ها:
- بدون نیاز به اینترنت ( کار با بلوتوث و وای فای )
- قابلیت انتقال انواع فایل ها و اطلاعات از جمله اطلاعات داخل کلیپ بورد
- رابط کاربری ساده و زیبا
- بهینه شده برای آیفون ۵