متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه HDR Photo Camera برای iOS


HDR Photo Camera اپلیکیشنی بسیار قدرتمند در زمینه عکاسی با دستگاه های iOS و بهترین برنامه عکاسی HDR است. الگوریتم های بسیار پیشرفته این برنامه امکان ثبت عکسهای HDR با کیفیت را برای کاربران فراهم میکند.صبح بخیر :

HDR Photo Camera اپلیکیشنی بسیار قدرتمند در زمینه عکاسی با دستگاه های iOS و بهترین برنامه عکاسی HDR است. الگوریتم های بسیار پیشرفته این برنامه امکان ثبت عکسهای HDR با کیفیت را برای کاربران فراهم میکند. یکی از قابلیتهای خارق العاده این اپلیکیشن سرعت بینظیر آن در ثبت عکسهای پیاپی در حالت Burst Mode است (ثبت 30 عکس در یک ثانیه) که آنرا به سریعترین برنامه عکاسی تبدیل میکند. البته لازم بذکر است که ممکن است تعداد عکسهای ثبت شده بسته به قدرت سخت افزاری دستگاه های iOS متفاوت باشد.
HDR Photo Camera با داشتن قابلیتهای کاربردی زیاد جانشین بسیار مناسبی برای برنامه دوربین پیشفرض به شمار میرود.

توجه: این برنامه 1.99 دلاری فقط به مدت محدودی رایگان می باشد.

دانلود برنامه HDR Photo Camera برای iOS دانلود برنامه HDR Photo Camera برای iOS
ویدیو مرتبط :
معرفی برنامه قدرتمند ویرایش تصاویر – PIP Camera Photo Effect

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه Aura - Camera Photo Editor برای iOS


اپلیکیشن محبوب Aura بهترین نرم افزار دوربین عکسبرداری و ویرایش تصاویر برای دیوایس های iOS است که طیف عظیمی از لنز و حالت های عکسبرداری، فیلترهای متعدد و اثرات زیبایی را برای اعمال برروی تصاویر در اختیار شما قرار می دهد.صبح بخیر :

آیا به دنبال نرم افزار حرفه ای برای ویرایش عکس های خود هستید؟ آیا می خواهید عکس های خود را به بهترین صورت ممکن ویرایش کنید؟ اپلیکیشن محبوب Aura بهترین نرم افزار دوربین عکسبرداری و ویرایش تصاویر برای دیوایس های iOS است که طیف عظیمی از لنز و حالت های عکسبرداری، فیلترهای متعدد و اثرات زیبایی را برای اعمال برروی تصاویر در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی ها:
* دارا بودن ضد لرزش، تایمر و دیگر حالت های عکسبرداری برای گرفتن عکس به بهترین شکل ممکن
* دارا بودن بیش از ۲۰ فیلتر برای اعمال برروی تصاویر
* در دسترس بودن بیش از ۷۰ آیتم مختلف واقع بینانه
* دارا بودن همه ی توابع چرخش تصویر، کنتراست، روشنایی و شفافیت
* به اشتراک گذاشتن تصاویر در شبکه های اجتماعی

توجه: این برنامه 1.99دلاری فقط به مدت محدودی رایگان می باشد.

دانلود برنامه Aura - Camera Photo Editor برای iOS دانلود برنامه Aura - Camera Photo Editor برای iOS