متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه File Manager App برای iOS


با این اپلیکیشن می توانید فایلها را سازماندهی کنید و هر عملیاتی اعم از پرینت،زیپ و آنزیپ،کپی،جابه جایی،ساخت پوشه ی جدید،تغییر نام،و حتی فرستادن از طریق ایمیل را براحتی انجام دهید.صبح بخیر :

نرم افزاری برای مدیریت فایل های دانلودی شما و همچنین مشاهده ی اکثر فایل ها با پسوند های مختلف.چیزی شبیه Windows explorer روی iOS است. با این اپلیکیشن می توانید فایلها را سازماندهی کنید و هر عملیاتی اعم از پرینت،زیپ و آنزیپ،کپی،جابه جایی،ساخت پوشه ی جدید،تغییر نام،و حتی فرستادن از طریق ایمیل را براحتی انجام دهید.
شما به طرق مختلفی می توانید فایل هایتان را به گوشی وارد کرده و استفاده کنید مانند:
-ایتونز
-اینترنت
-دراپ باکس
-ایمیل
-یا اپلیکیشنها

توجه: این برنامه 1.99 دلاری فقط به مدت محدودی رایگان می باشد.

دانلود برنامه File Manager App برای iOS دانلود برنامه File Manager App برای iOS
ویدیو مرتبط :
برنامه "ASTRO File Manager"

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه ASTRO File Manager برای اندروید


بوسیله این برنامه می توانید به آسانی برروی فایل های خود مدیریت داشته باشید و کارهای همچون انتقال، حذف، کپی و... را در سریع ترین زمان ممکن همراه با ویزگی های اضافی انجام دهید.

صبح بخیر :
پس از معرفی چندین برنامه در زمینه ی مدیریت فایل ها امروز قصد معرفی یکی از بهترین، قدرتمندترین و محبوب ترین برنامه های فایل منیجر با نام ASTRO File Manager را داریم که تا به امروز بیش از ۴۰ میلیون دانلود را در مارکت اندروید داشته است و ۳۴۵،۰۰۰ Review در مورد آن به ثبت رسیده است.

با این برنامه قادر خواهید بود به صورت حرفه ای و آسان برروی فایل ها و محتوای خود مانند تصاویر، موسیقی، فیلم ها و یا اسناد مختلف دیگر مدیریت داشته باشید و کارهای همچون انتقال، حذف، کپی و... را در سریع ترین زمان ممکن همراه با ویزگی های اضافی انجام دهید.

برخی از امکانات:
* قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات و بازگردانی ان ها در صورت حذف شدن ناگهانی
* دارا بودن تسک منیجر قدرتمند برای متوقف سازی برنامه ها و فعالیت ها
* دارا بودن یک ویرایشگر متن اختصاصی برای ویرایش فایل های متنی
* امکان استخراج فایل از فایل های فشرده ی Zip و RAR و SFTP
* ارسال مستقیم فایل ها به صورت دسته جمعی و یا تکی از طریق بلوتوث و شبکه
* اشتراک گذاری آسان فایل ها در شبکه های ابری و یا شبکه های اجتماعی
* پیدا کردن و جست و جوی فایل های دلخواه به صورت سریع
* پشتیبانی از ۱۱ زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، ژاپنی، کره ای، چینی سنتی، چینی ساده، روسی و پرتغالیبرای دریافت برنامه کلیک کنید