متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Data Manager برای iOS


نرم افزار Data Manager یک نزم افزار مدیریت کننده و اندازه گیری میزان مصرف دیتا در 4G/LTE/3G/Edge/GPRS و وای فای برای دستگاه شما می باشد. این نرم افزار میزان مصرف را کنترل کرده و هزینه های دیتای شما را کنترل می کند.صبح بخیر :

نرم افزار Data Manager یک نزم افزار مدیریت کننده و اندازه گیری میزان مصرف دیتا در 4G/LTE/3G/Edge/GPRS و وای فای برای دستگاه شما می باشد. این نرم افزار میزان مصرف را کنترل کرده و هزینه های دیتای شما را کنترل می کند. همچنین با تعیین سقف مجاز استفاده این نرم افزار به شما اطلاع می دهد.

ویژگی ها:
- نظارت و اندازه گیری میزان مصرف دیتای اینترنت
- نمایش میزان استفاده از دیتا با استفاده از وای فای
- رابط کاربری آسان و قابل فهم
- گرفتن میزان تست سرعت اینترنت
- گرفتن میزان پینگ
- و …

دانلود برنامه Data Manager برای iOS دانلود برنامه Data Manager برای iOS
ویدیو مرتبط :
My Data Manager

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه Password Manager by Passible برای iOS


با توجه به اینکه تلفن های همراه همیشه در دسترس می باشند و امنیت نسبتا مناسبی دارند اکثر کاربران از تلفن همراه خود برای ذخیره سازی رمزها ورود، شماره حساب ها، رمزهای بانکی، اطلاعات شخصی، و دیگر اطلاعات محرمانه خود استفاده می کنند.صبح بخیر :

با توجه به اینکه تلفن های همراه همیشه در دسترس می باشند و امنیت نسبتا مناسبی دارند اکثر کاربران از تلفن همراه خود برای ذخیره سازی رمزها ورود، شماره حساب ها، رمزهای بانکی، اطلاعات شخصی، و دیگر اطلاعات محرمانه خود استفاده می کنند. برای امنیت بیشتر و راحتی استفاده پیشنهاد می شود که از نرم افزارهای مدیریت پسورد استفاده کنید تا علاوه بر آنکه از اطلاعات خود محافظت کرده باشید بتوانید براحتی به تمامی آنها در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشید. نرم افزار Password Manager by Passible قادر است تمامی اطلاعات شخصی شما را با امنیت بالا ذخیره کند تا در هنگام نیاز به آنها دسترسی داشته باشید.

ویژگی ها:
- رمز گذاری اطلاعات با استفاده از الگوریتم AES
- محافظت از اطلاعات حتی در صورت دزدیده شدن اسمارت فون (بدلیل رمزگذاری)
- پشتیبان گیری اتوماتیک از اطلاعات
- قفل شدن نرم افزار در صورت عدم استفاه آن در دقایق معین شده
- password generator برای ایجاد پسورد تصادفی

دانلود برنامه Password Manager by Passible برای iOS دانلود برنامه Password Manager by Passible برای iOS