متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Battery Monitor برای اندروید


اگر دوست دارید همیشه از وضعیت باتری دستگاه اندرویدی خود باخبر باشید، برنامه‌‌ی Battery Monitor را از دست ندهید. با استفاده از این برنامه از وضعیت کلی باتری دستگاه خود مانند میزان شارژ، دمای باتری و میزان زمان قابل استفاده از دستگاه باخبر شوید.

صبح بخیر :
اگر دوست دارید همیشه از وضعیت باتری دستگاه اندرویدی خود باخبر باشید، برنامه‌‌ی Battery Monitor را از دست ندهید. با استفاده از این برنامه از وضعیت کلی باتری دستگاه خود مانند میزان شارژ، دمای باتری و میزان زمان قابل استفاده از دستگاه باخبر شوید. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان تنظیم ویجت بر روی صفحه‌ی نمایش گوشی است.

دانلود برنامه Battery Monitor برای اندروید دانلود برنامه Battery Monitor برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید
ویدیو مرتبط :
نرم افزار tinyCam Monitor PRO اندروید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه Battery Booster برای اندروید


با این اپلیکیشن می توانید مدیریتی کامل و همه جانبه برروی باتری اسمارت فون خود جهت بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف آن داشته باشید و مشخصات سخت افزاری، اطلاعات و گزارشات دقیقی در مورد شارژ باتری را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

صبح بخیر :
بدون شک برنامه هایی متعددی در زمینه مدیریت شارژ باتری و افزایش عمر آن برای سیستم عامل اندروید وجود دارد که هر کدام ممکن است معایبی را داشته باشند. امروز قصد معرفی اپلیکیشن قدرتمند Battery Booster را در زمینه ی مدیریت حرفه ای باتری و بهبود عملکرد ان را داریم که با دارا بودن امتیاز ۴٫۲ از ۵ در پلی استوری از پرطرفدارترین ها به شمار می رود.

با این اپلیکیشن می توانید مدیریتی کامل و همه جانبه برروی باتری اسمارت فون خود جهت بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف آن داشته باشید و مشخصات سخت افزاری، اطلاعات و گزارشات دقیقی در مورد شارژ باتری را به صورت لحظه ای مشاهده کنید. این برنامه دارای امکاناتی همچون خاموش کردن خودکار بلوتوث و وای فای برای کاهش مصرف باتری می باشد.

ویژگی ها:
* نمایش اطلاعات دقیق باتری همچون دما و ولتاژ
* دارا بودن ویجت اختصاصی برای هوم اسکرین
* نمایش تمام فرایندهای در حال اجرای کاهش دهنده شارژ باتری
* دارا بودن تسک کیلر قدرتمند برای صرفه جویی در مصرف باتری
* دارا بودن ظاهری بسیار زیبا و کاربرپسند
* رابط کاربری ساده

دانلود برنامه Battery Booster برای اندروید دانلود برنامه Battery Booster برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید