متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Art Of Glow برای اندروید


Art Of Glow یک نرم افزار فوق العاده جذاب و سرگرم کننده است. شما با استفاده از این برنامه می توانید به نقاشی با اشکالی نورانی و چشمک زن بپردازید.

صبح بخیر :
Art Of Glow یک نرم افزار فوق العاده جذاب و سرگرم کننده است. شما با استفاده از این برنامه می توانید به نقاشی با اشکالی نورانی و چشمک زن بپردازید. شما تنظیمات زیادی در اختیار دارید امکان تعین شکل قلم، اندازه، رنگ، طرح، سرعت چشمک زدن اشکال و...  . اگر علاقمند به نقاشی هستید با کمی خلاقیت می توانید با این نرم افزار نقاشی ها و طرح حای فوق العاده زیبایی را خلق کنید.

دانلود برنامه Art Of Glow برای اندروید دانلود برنامه Art Of Glow برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید
ویدیو مرتبط :
Glow in the Dark Halloween Nail Art | TotallyCoolNails

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه Art Of Sketch برای iOS


نقاشی های کشیده شده با مداد، همواره جزو محبوبترین صحنه های هنری در سراسر جهان می باشند. شما نیز میتوانید با استفاده از این نرم افزار و بدون هیچ زحمتی، تصاویر خودتان را به صورت نقاشی دربیاورید و دیگران را شگفت زده کنید.صبح بخیر :

نقاشی های کشیده شده با مداد، همواره جزو محبوبترین صحنه های هنری در سراسر جهان می باشند. شما نیز میتوانید با استفاده از این نرم افزار و بدون هیچ زحمتی، تصاویر خودتان را به صورت نقاشی دربیاورید و دیگران را شگفت زده کنید.

ویژگی ها:
- رابط کاربری سریع و ساده
- کیفیت بالای افکت و کار خروجی
- بهینه شده برای آیفون ۵