متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Arc File Manager برای اندروید


با نصب Arc File Manager، برنامه‌ها و فایل‌های درون دستگاه اندرویدی خود را به آسانی مدیریت کنید. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان زیپ کردن و آن‌زیپ کردن فایل‌ها مانند فرمت‌های rar، 7zip و... است.

صبح بخیر :
با نصب Arc File Manager، برنامه‌ها و فایل‌های درون دستگاه اندرویدی خود را به آسانی مدیریت کنید. از ویژگی‌های خوب این برنامه، امکان زیپ کردن و آن‌زیپ کردن فایل‌ها مانند فرمت‌های rar، 7zip و... است. فولدرهای جدید بسازید و فایل‌های مورد نظر را به آن منتقل کنید. فرصت را از دست ندهید. این برنامه را دانلود نموده و بخش‌های مختلف آن را به سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی نمایید.

دانلود برنامه Arc File Manager برای اندروید دانلود برنامه Arc File Manager برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید
ویدیو مرتبط :
معرفی محبوب ترین فایل منیجر اندروید – ES File Explorer File Manager

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه ASTRO File Manager برای اندروید


بوسیله این برنامه می توانید به آسانی برروی فایل های خود مدیریت داشته باشید و کارهای همچون انتقال، حذف، کپی و... را در سریع ترین زمان ممکن همراه با ویزگی های اضافی انجام دهید.

صبح بخیر :
پس از معرفی چندین برنامه در زمینه ی مدیریت فایل ها امروز قصد معرفی یکی از بهترین، قدرتمندترین و محبوب ترین برنامه های فایل منیجر با نام ASTRO File Manager را داریم که تا به امروز بیش از ۴۰ میلیون دانلود را در مارکت اندروید داشته است و ۳۴۵،۰۰۰ Review در مورد آن به ثبت رسیده است.

با این برنامه قادر خواهید بود به صورت حرفه ای و آسان برروی فایل ها و محتوای خود مانند تصاویر، موسیقی، فیلم ها و یا اسناد مختلف دیگر مدیریت داشته باشید و کارهای همچون انتقال، حذف، کپی و... را در سریع ترین زمان ممکن همراه با ویزگی های اضافی انجام دهید.

برخی از امکانات:
* قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات و بازگردانی ان ها در صورت حذف شدن ناگهانی
* دارا بودن تسک منیجر قدرتمند برای متوقف سازی برنامه ها و فعالیت ها
* دارا بودن یک ویرایشگر متن اختصاصی برای ویرایش فایل های متنی
* امکان استخراج فایل از فایل های فشرده ی Zip و RAR و SFTP
* ارسال مستقیم فایل ها به صورت دسته جمعی و یا تکی از طریق بلوتوث و شبکه
* اشتراک گذاری آسان فایل ها در شبکه های ابری و یا شبکه های اجتماعی
* پیدا کردن و جست و جوی فایل های دلخواه به صورت سریع
* پشتیبانی از ۱۱ زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی، ژاپنی، کره ای، چینی سنتی، چینی ساده، روسی و پرتغالیبرای دریافت برنامه کلیک کنید