متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود برنامه Anti Thief برای iOS


تا به حال به این فکر کردید که اگر خدایی نکرده آیفونتان دزدیده شود چطور آن را پیدا کنید؟ این نرم‌افزار مفید را روی گوشی خود نصب کنید تا اصلا از دزدیده شدن آیفونتان جلوگیری کنید!!! یا اگر دزدیده شد، دزد را شناسایی کنید!صبح بخیر :

تا به حال به این فکر کردید که اگر خدایی نکرده آیفونتان دزدیده شود چطور آن را پیدا کنید؟ لابد با "آیفونم را پیدا کن" یا برنامه دیگر... اما اگر آقای یا خانم دزد تمام اطلاعات آیفونتان را پاک کرده باشد چه؟ پس این نرم‌افزار مفید را روی گوشی خود نصب کنید تا اصلا از دزدیده شدن آیفونتان جلوگیری کنید!!! یا اگر دزدیده شد، دزد را شناسایی کنید!

برای این کار 4 روش وجود دارد:
* آلارم حرکت - وقتی روی میز کارتان آیفونتان را می‌گذارید و کسی آن را بر می‌دارد، با اولین حرکت آلارم آیفون به صدا در می‌آید و همه برنامه‌ها قفل می‌شود تا شما از راه برسید و با پسورد خود صدای آن را قطع کنید.
* جلوگیری از جیب‌دزدی - این نرم‌افزار با به کارگیری سنسور پراکزیمیتی (مجاورت) کاری می‌کند که وقتی آیفونتان توی جیبتان است و با آن حرکت می‌کنید هیچ آلارمی ندهد اما به محض اینکه آیفون از جیب خارج شد شروع به زنگ زدن کند.
* جلوگیری از کیف‌دزدی - مثلا وقتی در مترو هستید و گوشی‌تان در کیفتان است احتمال دارد دزدیده شود. اما نگران نباشید! با این برنامه، به محض اینکه آیفونتان از کیف خارج شود شروع به زنگ زدن خواهد کرد.
* جلوگیری از قطع سیم - شارژ وقتی گوشیتان به شارژ است، در صورتی که از برق کشیده شود و اتصالش قطع شود شروع به زنگ زدن خواهد کرد.
* از جناب دزد عکس بگیرید!!! - این نرم‌افزار بعد از فعال شدن، تا 5 ثانیه به شما مهلت می‌دهد که با پسورد تنظیم شده آلارم را قطع کنید. اگر قطع نشد بلافاصله دو عکس با دوربین جلو از فرد مورد نظر می‌لندازد و به طور اتوماتیک آن را در عکس‌ها ذخیره کرده و سپس به طور خودکار آن را در فضای ابری به اشتراک می‌گذارد! و شما از طریق مک‌بوک، آیپد و آیپاد می‌توانید به حساب شخصی خود در فضای ابری دسترسی پیدا کرده و دزد محترم را شناسایی کنید!

توجه: این برنامه 0.99 دلاری فقط به مدت محدودی رایگان می باشد.

دانلود برنامه Anti Thief برای iOS دانلود برنامه Anti Thief برای iOS
ویدیو مرتبط :
U.S Trump anti-JCPOA & anti-Iran remarks in New Jersey. اظهارات ضد برجام و ایران ترامپ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود برنامه یاهو مسنجر برای iOS


نرم افزار Yahoo messenger یکی از کاملترین نرم افزارهای چت میباشد که برای iOS منتشر شده است.

 
 
 
 
  صبح بخیر: نرم افزار Yahoo messenger یکی از کاملترین نرم افزارهای چت میباشد که برای iOS منتشر شده است.تمامی امکانات موجود در یاهو مسنجر در این برنامه قرار گرفته که از جمله آنها میتوان به مشاهده پیام ها به صورت آفلاین، وجود تمامی شکلک های یاهو، ارتباط صوتی وتصویری، امکان چک کردن ایمیل، بازی های مخصوص یاهو و … اشاره نمود.لینک دانلود مستقیم از iTunes