متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Truck Go برای اندروید


کامیون را در جاده‌ای پر از دست‌انداز برانید و سکه‌ها را جمع کنید. نحوه‌ی کنترل بازی را انتخاب کنید. شما می‌توانید از طریق حرکت دادن دستگاه اندرویدی در دستان‌تان این کار را انجام دهید یا بر روی آیکون‌های موجود بر روی صفحه‌ی نمایش کلیک کنید.

صبح بخیر :
کامیون را در جاده‌ای پر از دست‌انداز برانید و سکه‌ها را جمع کنید. نحوه‌ی کنترل بازی را انتخاب کنید. شما می‌توانید از طریق حرکت دادن دستگاه اندرویدی در دستان‌تان این کار را انجام دهید یا بر روی آیکون‌های موجود بر روی صفحه‌ی نمایش کلیک کنید. فرصت را از دست ندهید. این بازی را دانلود نموده و در بیش از ۵۰ مرحله‌ی آن ماجراجویی کنید.

دانلود بازی Truck Go برای اندروید دانلود بازی Truck Go برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید
ویدیو مرتبط :
دانلود بازی اندروید -دانلود نرم افزار اندروید=p30app.co

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی Top Truck برای اندروید


بازی Top Truck برای آن دسته از افرادی که به پرش با ماشین علاقه دارند، می باشد تا به طور مجازی در موبایل یا تبلت اندرویدی خودشان بتوانند تجربه پرش را داشته باشند.

صبح بخیر :
بازی Top Truck برای آن دسته از افرادی که به پرش با ماشین علاقه دارند، می باشد تا به طور مجازی در موبایل یا تبلت اندرویدی خودشان بتوانند تجربه پرش را داشته باشند. در این بازی در یک ماشین پرش به مسابقات در زمان های کم می پردازید. آب و هوا گوناگون در بازی و شرایط جادگی مختلف این کار را دشوار میکند، حتی در بعضی مواقع احتمال گیر کردن لاستیگ هایتان نیز وجود دارد. شما باید با برنامه ریزی دقیق مراحل مختلف را به پایان برسانید.

ویژگی ها:
- گرافیک بسیار زیبا
- افکت های واقع گرایانه

دانلود بازی Top Truck برای اندروید دانلود بازی Top Truck برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید