متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Temple Run: Oz برای iOS


Temple Run تعریف جدیدی از بازی‌های گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را ارائه کرده است. اما اکنون می‌توانید در دومین قسمت این بازی تجربه‌ی لذت‌ بخش‌ تر و پر هیجان‌ تری که تاکنون تجربه نکرده بودید را تجربه کنید.صبح بخیر :

بازی زیبای Temple Run: Oz همان بازی معروف Temple Run است اما در مکان جدید با بیش از ۱۷۰ میلیون بار دانلود در سرتاسر جهان! Temple Run تعریف جدیدی از بازی‌های گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را ارائه کرده است. اما اکنون می‌توانید در دومین قسمت این بازی تجربه‌ی لذت‌ بخش‌ تر و پر هیجان‌ تری که تاکنون تجربه نکرده بودید را تجربه کنید.

ویژگی ها:
- گرافیک فوق‌العاده زیبا و بدیع نسبت به نسخه‌ی پیشین
- محیط‌های متنوع و جدید
- موانع متعدد و چالش‌برانگیز
- دستاوردها و قدرتهای جدید
- شخصیت‌های متعدد با قدرتهای مختص به خود
- محیط خیره کننده با الهام از فیلم ها
- پرواز در بالون هوای گرم - کسب سکه و ...
- کشف نقاط مختلف در اوز
- تغییرات محیط اجرا شما - آزمون رفلکس.
- رقابت در هفته - ضرب و شتم دوستان خود.
- و...

توجه: این بازی 1.99 دلاری فقط به مدت یک هفته رایگان می باشد.

دانلود بازی Temple Run: Oz برای iOS دانلود بازی Temple Run: Oz برای iOS
ویدیو مرتبط :
دانلود نسخه کرک شده بازی Temple Run OZ برای ویندوز فون 8

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی محبوب Temple Run 2 اندروید


بازی Temple Run یکی از آن بازی‌های رکوردزنی است که در آن مرحله‌ای برای رد کردن وجود ندارد! بلکه شما باید در یک مسیر پیچ‌ در پیچ از دست غول‌ها فرار کنید، هرچه بتوانید مسافت بیشتری را از دست آن‌ها فرار کنید نهایتاً‌ امتیاز بالاتری به‌دست خواهید آورد.

 
 
 
 
  صبح بخیر: بازی Temple Run یکی از آن بازی‌های رکوردزنی است که در آن مرحله‌ای برای رد کردن وجود ندارد! بلکه شما باید در یک مسیر پیچ‌ در پیچ از دست غول‌ها فرار کنید، هرچه بتوانید مسافت بیشتری را از دست آن‌ها فرار کنید نهایتاً‌ امتیاز بالاتری به‌دست خواهید آورد.

نسخه‌ی اول این بازی تا مدت‌ها جزء جذاب‌ترین بازی‌های رکوردزنی بود و حالا نسخه ۲ این بازی با تغییراتی هیجان‌انگیز منتشر شده است. برای اجرای این بازی به اندروید ۲.۱ و بالاتر نیاز دارید.

 دانلود بازی محبوب Temple Run 2 اندروید