متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Sniper Revenge برای iOS


تمام کاری که در این بازی باید انجام دهید این است که به محل مورد نظر رفته، هدف خود را مشخص کنید و بعد هم با یک شلیک دقیق و تمیز او را از بین ببرید.صبح بخیر :

A Sniper Revenge Desert Target Shooting Rampage یک بازی فوق العاده زیبا و اکشن با محیط ۳ بعدی می باشد که به تازگی برای iOS منتشر شده است. بازی دارای گرافیک عالی و آیتم های بی نظیری می باشد که بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد و در هنگام بازی احساس می کنید که واقعا در نقش یک تیرانداز می باشید! تمام کاری که در این بازی باید انجام دهید این است که به محل مورد نظر رفته، هدف خود را مشخص کنید و بعد هم با یک شلیک دقیق و تمیز او را از بین ببرید.

ویژگی ها:
- گرافیک بسیار بالا
- اهداف چندگانه و حالت های مختلف
- وجود ماموریت های مختلف
- کنترل بسیار ساده و آسان

توجه: این برنامه 1.99 دلاری فقط برای مدت محدودی رایگان می باشد.

دانلود بازی Sniper Revenge برای iOS دانلود بازی Sniper Revenge برای iOS
ویدیو مرتبط :
بازی Hitman Sniper برای iOS

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی Kosmik Revenge برای iOS


گیم پلی این بازی از کلاسیک ترین بازی های شوتر، یعنی همان اکشن فضایی الگو گرفته شده است. اما گرافیک و طراحی مدرن این بازی، مطمئنا لذت چندین برابری از این سبک از بازی را نصیبتان خواهد کرد.صبح بخیر :

گیم پلی این بازی از کلاسیک ترین بازی های شوتر، یعنی همان اکشن فضایی الگو گرفته شده است. اما گرافیک و طراحی مدرن این بازی، مطمئنا لذت چندین برابری از این سبک از بازی را نصیبتان خواهد کرد.

ویژگی ها:
- گرافیک رتینا و Full HD
- دارای گیم سنتر
- پشتیبانی از iCloud
- پشتیبانی از گیم کنترلرهای فیزیکی
- بهینه شده برای آیفون ۵