متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Run Bird Run برای iOS


این بازی به قدری به بازی Don't Touch The Spikes شباهت دارد که میتوان آن را قسمت دوم این بازی دانست. برای حرکت پرنده سمت راست یا چپ صفحه نمایشگر را لمس کنید و البته مواظب باشید که به جعبه هایی که از بالا می افتند نیز برخورد نکنید.صبح بخیر :

این بازی به قدری به بازی Don't Touch The Spikes شباهت دارد که میتوان آن را قسمت دوم این بازی دانست. برای حرکت پرنده سمت راست یا چپ صفحه نمایشگر را لمس کنید و البته مواظب باشید که به جعبه هایی که از بالا می افتند نیز برخورد نکنید.

دانلود بازی Run Bird Run برای iOS دانلود بازی Run Bird Run برای iOS
ویدیو مرتبط :
دانلود بازی رانینگ Run Forrest Run

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی Atom Run برای iOS


این بازی یک ماجراجویی اکشن را برایتان فراهم میکند. اگر از بازی هایی که شامل پریدن، دویدن و عبور سریع از موانع خوشتان می آید، از این بازی نیز لذت خواهید برد.صبح بخیر :

این بازی یک ماجراجویی اکشن را برایتان فراهم میکند. اگر از بازی هایی که شامل پریدن، دویدن و عبور سریع از موانع خوشتان می آید، از این بازی نیز لذت خواهید برد.

ویژگی ها:
- دارای گیم سنتر
- پشتیبانی از کنترلرهای MFI
- دارای گیم پلی طولانی و با تنوع بالا
- بهینه شده برای آیفون ۵