متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی On The Run برای اندروید


اتومبیل خود را بردارید و راه خود را پیدا کنید! قبل از اتمام وقت به نقطه‌ی پایان برسید. مهارت‌های رانندگی خود را به نمایش همگان بگذارید. سکه‌ها و هر آنچه که باعث افزایش سرعت و توانایی‌تان می‌شود را جمع کنید.

صبح بخیر :
اتومبیل خود را بردارید و راه خود را پیدا کنید! قبل از اتمام وقت به نقطه‌ی پایان برسید. مهارت‌های رانندگی خود را به نمایش همگان بگذارید. سکه‌ها و هر آنچه که باعث افزایش سرعت و توانایی‌تان می‌شود را جمع کنید. بیش‌تر حس راندن یک تانک و یا حتی یک هواپیمای جنگی را داشته باشید!

تذکر: پس از نصب نیاز به دانلود دیتا است.

دانلود بازی On The Run برای اندروید دانلود بازی On The Run برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید
ویدیو مرتبط :
تریلر بازی On the run برای اندروید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی محبوب Temple Run 2 اندروید


بازی Temple Run یکی از آن بازی‌های رکوردزنی است که در آن مرحله‌ای برای رد کردن وجود ندارد! بلکه شما باید در یک مسیر پیچ‌ در پیچ از دست غول‌ها فرار کنید، هرچه بتوانید مسافت بیشتری را از دست آن‌ها فرار کنید نهایتاً‌ امتیاز بالاتری به‌دست خواهید آورد.

 
 
 
 
  صبح بخیر: بازی Temple Run یکی از آن بازی‌های رکوردزنی است که در آن مرحله‌ای برای رد کردن وجود ندارد! بلکه شما باید در یک مسیر پیچ‌ در پیچ از دست غول‌ها فرار کنید، هرچه بتوانید مسافت بیشتری را از دست آن‌ها فرار کنید نهایتاً‌ امتیاز بالاتری به‌دست خواهید آورد.

نسخه‌ی اول این بازی تا مدت‌ها جزء جذاب‌ترین بازی‌های رکوردزنی بود و حالا نسخه ۲ این بازی با تغییراتی هیجان‌انگیز منتشر شده است. برای اجرای این بازی به اندروید ۲.۱ و بالاتر نیاز دارید.

 دانلود بازی محبوب Temple Run 2 اندروید