متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Moto Fighter 3D برای اندروید


تجربه‌ی مسابقه و هیجان با Moto Fighter 3D! در یکی از سریع‌ترین و مهیج‌ترین مسابقات شرکت کرده و در بزرگراه به سمت دشمنان شلیک کنید.

صبح بخیر :
تجربه‌ی مسابقه و هیجان با Moto Fighter 3D! در یکی از سریع‌ترین و مهیج‌ترین مسابقات شرکت کرده و در بزرگراه به سمت دشمنان شلیک کنید.

ویژگی‌ها:
- گرافیک زیبا و با کیفیت اچ‌دی
- کنترل آسان بازی
- صدای واقعی و مهیج
- وجود موتورسیکلت‌های سریع و پرقدرت

دانلود بازی Moto Fighter 3D برای اندروید دانلود بازی Moto Fighter 3D برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید
ویدیو مرتبط :
دانلود بازی اندروید -دانلود نرم افزار اندروید=p30app.co

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی Death Moto 2 برای اندروید


موتور مرگ ۲ در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی ICLOUDZONE GAMES طراحی و وارد بازار بازی های جهان شد. بازی Death Moto 2 در بین بازی های سبک استراتژیک، فکری و ماجرایی قرار گرفته است.

صبح بخیر :
بازی Death Moto 2 یا به فارسی «موتور مرگ ۲» یک بازی برای سیستم عامل اندروید می باشد که در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی ICLOUDZONE GAMES طراحی و وارد بازار بازی های جهان شد. بازی Death Moto 2  در بین بازی های سبک استراتژیک، فکری و ماجرایی قرار گرفته است و با دانلود بیش از ۵,۰۰۰,۰۰۰ بار توسط کاربران اندرویدی جایگاه ویژه ای را داراست.شما در این بازی با موتور وارد دنیای عجیبی میشوید، دنیایی که پر از زامبی های عجیب هستن و باید با آنها مبارزه کنید.

ویژگی ها:
- سرعت همراه با هیجان و وحشت
- گرافیک خیره کنندهبرای دریافت برنامه کلیک کنید