متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Dr. Panda’s Restaurant 2 برای iOS


به رستوران دکتر پاندا بیایید و غذاهای خوشمزه برای میهمانان تهیه کنید. در بازی فانتزی و جالب Dr. Panda’s Restaurant 2 که بیشتر برای کودکان مناسب است.صبح بخیر :

به رستوران دکتر پاندا بیایید و غذاهای خوشمزه برای میهمانان تهیه کنید. در بازی فانتزی و جالب  Dr. Panda’s Restaurant 2 که بیشتر برای کودکان مناسب است پختن و تهیه غذاهای مختلف از طریق انجام MiniGame های جذاب وسرگرم کننده فراهم شده و ده نوع غذا و نوشیدنی مختلف در آن وجود دارد. تمام عملیات پوست کندن، خرد کردن، برش زدن، سرخ کردن، پختن و همچنین زیباسازی اتاق غذاخوری، تمیز کردن میزغذا و جمع کردن آشغال ها در این بازی انجام می گیرد. این بازی نسخه دوم بازی پرطرفدار رستوران دکتر پاندا می باشد.

توجه: این برنامه 2.99 دلاری فقط به مدت محدودی رایگان می باشد.

دانلود بازی Dr. Panda’s Restaurant 2 برای iOS دانلود بازی Dr. Panda’s Restaurant 2 برای iOS
ویدیو مرتبط :
Dr. Panda's Hospital - Free

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی Panda Jump برای اندروید


شما نیز در این بازی در نقش یک پاندا مهربان هستید که نمی‌خواهد به دیگر حیوانات آسیبی بزند ولی میمون‌های دیوانه، پرندگان خشمگین، روباه‌های مکار و دیگر موجودات وحشی، در حال آسیب رساندن به او هستند.

صبح بخیر :
من هرگز قصد صدمه زدن به دیگران را نداشتم اما آنها آمدند و نسل پانداها را به خطر انداختند. شما نیز در این بازی در نقش یک پاندا مهربان هستید که نمی‌خواهد به دیگر حیوانات آسیبی بزند ولی میمون‌های دیوانه، پرندگان خشمگین، روباه‌های مکار و دیگر موجودات وحشی، در حال آسیب رساندن به او هستند. شما باید با حیواناتی که در مسیر خود مشاهده می‌کنید بجنگید و از آنها عبور کنید. این بازی دارای ۴ فصل جذاب و زیبا می‌باشد. گیم پلی روان و آسان این بازی باعث شده است محبوبیت این بازی دو چندان شود.

ویژگی ها:
- گرافیک زیبا
- کنترل ساده برنامه و مناسب برای تمام رده های سنی
- ماموریت های تعیین شده
- بهبود تعادل بازی
- کاملا ساده و ارتباط آسان با مخاطب

دانلود بازی Panda Jump برای اندروید دانلود بازی Panda Jump برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید