متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

دانلود بازی Anger of Stick 2 برای iOS


بازی Anger of Stick 2 یک بازی فوق العاده جذاب و اکشن بوده که در ان شما با مبازه واقعی آشنا می شوید و با انواع سلاح ها کار می کنید. همچنین هلیکوپتر و ربات نیز به شما کمک خواهند کرد و در نقشه نیز می توانید موقعیت خود را مشاهده کنید.صبح بخیر :

دشمنان ناشناخته در شهر ظاهر شده اند و قهرمان استیک با استفاده از سلاح های مرگبار و هلیکوپتر و ربات به مبارزه پرداخته و آن ها را نابود می کند. بازی Anger of Stick 2 یک بازی فوق العاده جذاب و اکشن بوده که در ان شما با مبازه واقعی آشنا می شوید و با انواع سلاح ها کار می کنید. همچنین هلیکوپتر و ربات نیز به شما کمک خواهند کرد و در نقشه نیز می توانید موقعیت خود را مشاهده کنید. تنها باید دشمنانی در خیابان می ریزند را نابود کنید.

تجربه سه حالت مختلف بازی:
پرش: که باید سریعا بدوید و بپرید تا به دست دشمنان نیفتید.
زنده ماندن: شما تا جایی که می توانید باید دشمنان را نابود کنید.
فرار احمقانه: برای حفظ کردن خود از دشمنان باید تا می توانید بدوید و فرار کنید.

دانلود بازی Anger of Stick 2 برای iOS دانلود بازی Anger of Stick 2 برای iOS
ویدیو مرتبط :
گیم پلی بازی اندرویدی Anger of Stick 3

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دانلود بازی Stick Stunt Biker 2 برای اندروید


Stick Stunt Biker 2 یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های اندروید در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ می باشد که بیش از ۱۰ میلیون نفر آن را دانلود کرده اند! بازی دارای محیط کاملا متفاوت می باشد و شما را با چالش ها و موانع مختلفی مواجه می کند!

صبح بخیر :
Stick Stunt Biker 2 یکی از بهترین و محبوب ترین بازی های اندروید در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ می باشد که بیش از ۱۰ میلیون نفر آن را دانلود کرده اند! بازی دارای محیط کاملا متفاوت می باشد و شما را با چالش ها و موانع مختلفی مواجه می کند! در هر مرحله از بازی باید تلاش کنید با استفاده از موتور که در اختیار دارید از مکان های عجیب و مرموز و موانع سخت عبور کنید و به مراحل بعدی راه یابید! با کسب امتیار می توانید موتور خود را ارتقا دهید.

ویژگی ها:
- بیش از ۵۰ آهنگ زیبا طراحی شده
- مکان های منحصر به فرد شگفت انگیز
- موانع شگفت انگیز گیاهان گوشتخوار، تله، بشکه نفت، شیشه های انهدام پذیر، آسانسور، و غیره

دانلود بازی Stick Stunt Biker 2 برای اندروید دانلود بازی Stick Stunt Biker 2 برای اندروید


برای دریافت برنامه کلیک کنید