ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

"مسلمانان" از نگاه کریستیانو رونالدو"مسلمانان" از نگاه کریستیانو رونالدو

"چهره‌ای که رسانه‌های اروپایی و آمریکایی از مسلمانان منتشر می‌کنند، درست نیست." این سخنانی است که رسانه‌های عربی به نقل از ستاره رئال‌مادرید منتشر کردند.

 

 

کریستیانو رونالدو چند روز پیش در برنامه تبلیغاتی یک شرکت مخابرات عربستان شرکت کرد تا علاوه بر دریافت یک قرآن نفیس و گرانبها یک میلیون دلار را هم به جیب بزند.

نسخه عربی پایگاه اینترنتی یورو اسپورت به نقل از منابع عربستانی نوشت که رونالدو در سخنانی در حاشیه این مراسم تبلیغاتی از احترام خود به مسلمانان گفت و اعلام کرد، چهره‌ای که از مسلمانان در رسانه‌های اروپایی و آمریکایی ارائه می‌شود، درست نیست.

رونالدو در ماه‌های اخیر تیتر بیشتر روزنامه‌های عربی بوده است؛ به ویژه پس از سخنانی که مسوت اوزیل درباره او مطرح کرد. هافبک ترک‌تبار رژمن‌ها از علاقه رونالدو به قرآن کریم و سوره «الفاتحه» گفته بود: "هرگاه با رونالدو غذا می‌خوریم، عبارت «بسم‌الله» را بر زبان می‌آورد."

رونالدو در ادامه سخنان خود در عربستان گفته بود که رابطه خوبی با مسلمانان به ویژه مسوت اوزیل، کریم بنزما و نوری شاهین دارد./ایسنا


ویدیو مرتبط :
کریستیانو رونالدو:"به نظرم مسی توپ طلا را خواهد گرفت"

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

"کریستیانو رونالدو" برای خودش موزه می‌سازدموزه کریستیانو رونالدو

"کریستیانو رونالدو" برای خودش موزه می‌سازد

"کریستیانو رونالدو" در نظر دارد موزه‌ای را در مادیرا پرتغال تاسیس کند و آن را به خودش اختصاص دهد.

به گزارش مهر، رونالدو در نظر دارد در مادیرا جایی که در آنجا متولد شده موزه‌ای بسازد. این موزه در نزدیکی بندر این شهر قرار دارد و افتخارات مهاجم 28 ساله رئال مادرید را به نمایش خواهد گذاشت.

بر پایه گزارش روزنامه پرتغالی "دیاریو دو نوتیسیاس"، مهاجم 28 ساله تیم فوتبال رئال مادرید افتخاراتی که در دوران بازیگری خود به دست آورده را در این موزه به نمایش خواهد گذاشت.

مدال‌هایی که این بازیکن با منچستریونایتد در لیگ برتر انگلستان کسب کرده، جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا، جام‌هایی که با رئال مادرید در لالیگا کسب کرده و افزون بر این جایزه بازیکن سال فیفا در سال 2008 در این موزه به معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

در این موزه شاید فضایی هم برای دومین توپ طلای سال در نظر گرفته شود. موزه رونالدو در اوایل سال 2014 افتتاح خواهد شد.
/مهر