ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

یک شایعه استقلال را به هم ریخت


استقلال داشت کار خودش را می کرد، مربی اش را انتخاب کرده بود و در نقل و انتقالات خوب پیش می رفت. بختیار رحمانی اولین شاهکار استقلال بود و آنها تا روز امضا با خلعتبری هم پیش رفته بودند، اما حالا همه چیز به هم ریخت.

کاپ: استقلال داشت کار خودش را می کرد، مربی اش را انتخاب کرده بود و در نقل و انتقالات خوب پیش می رفت. بختیار رحمانی اولین شاهکار استقلال بود و آنها تا روز امضا با خلعتبری هم پیش رفته بودند، اما حالا همه چیز به هم ریخت.

انتشار دوباره این شایعه که منصور قنبرزاده جانشین بهرام افشارزاده می شود، اگرچه شایعه تازه ای نبود و چند هفته پیش تیتر یک ایران ورزشی شد و همه تکذیبش کردند اما استقلال را متوقف کرد. این شایعه دو نگرانی پدید آورده است، اول اینکه چرا در روزهای نقل و انتقالات، وقتی مربی انتخاب شده و بازیکنان یکی یکی با استقلال به توافق می رسند، باید در این روند اختلال ایجاد شود و دوم اینکه چرا یک چالش تازه را باید برای استقلال پدید آورد؟ چالش تازه اختلافاتی است که فصل گذشته بین منصوریان و قنبرزاده در باشگاه نفت شدت پیدا کرده بود و حالا با حضور قنبرزاده در استقلال، دوباره سر باز می کند. این چه کاری است که باشگاه استقلال چالش های باشگاه نفت را برای خود بخرد؟

اگر در نظر دارند که قنبرزاده را به مدیر عاملی استقلال برسانند و پس از ناکامی او برای رسیدن به پستی در فدراسیون فوتبال یا سازمان لیگ، کار تازه ای برایش پیدا کنند، چرا او را پیش از انتخاب مربی به باشگاه استقلال نفرستادند؟ منصوریان دچار دغدغه هایی شده که در اولین روزهای مربیگری اش در استقلال چالش جدی و پردردسری برای او خواهد بود. منصوریان در اولین تجربه مربیگری اش در استقلال باید در اوج آرامش نقل و انتقالات را پشت سر می گذاشت و با دقت و وسواس بازیکنانش را انتخاب می کرد. منصوریان اما دچار این مسئله شده که آیا با مدیرعامل جدید و احتمالی می تواند فصل موفقیت آمیزی را پیش رو داشته باشد.

همین دیروز محمد رضا خلعتبری وقتی اوضاع آشفته استقلال را دید، بی درنگ با گسترش فولاد قرارداد بست. مثال دیگر این است که وحید امیری، بازیکن پیشین باشگاه نفت حالا دو دل است که با تغییر مدیریت به استقلال بیاید یا نه. همین دو مورد معنای روشنی دارد؛ اختلال در نقل و انتقالات باشگاه استقلال. کسانی که مدیریت نقل و انتقالات را بلد باشند، می دانند این توقف ها و آشفتگی ها چه آسیبی به روند جذب بازیکن وارد می کند.

مانده ایم معطل که چه اصراری و اضطراری وجود دارد که منصور قنبرزاده باید بعد از ناکامی اش در باشگاه نفت، در فدراسیون، سازمان لیگ یا باشگاه استقلال مدیریت کند؟ این اصرارها از دل چه مناسباتی بیرون می آید؟ قنبرزاده همین فصل پیش، مشکلات مالی باشگاه بی تماشاگر نفت را نتوانست مدیریت کند و حالا در آستانه رسیدن به مدیریت باشگاهی است که همیشه با بحران های مالی مواجه است.

این وسط استقلال گرفتار این تصمیم سازی هاست. در روزهای سرنوشت ساز نقل و انتقالات، استقلال درگیر موضوعاتی است که معلوم نیست چرا پدید آمده و به آن دامن زده می شود.

روزی که خبر احتمال مدیرعاملی قنبرزاده در باشگاه استقلال را نوشتیم، حمید رضا گرشاسبی که کوشش می کرد قنبرزاده به مدیریت استقلال برسد، گفت که این شایعه سازی ها کار دلال هاست. آن حرف ها را امروز باید به خاطر آورد و پرسید کار کیست؟


ویدیو مرتبط :
شایعه ای که گیلان را بهم ریخت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جدایی پورحیدری از استقلال شایعه است 

 

جدایی پورحیدری از استقلال شایعه است

 

مظلومی :جدایی پورحیدری از استقلال شایعه است

مدیرسابق تیم فوتبال استقلال گفت :خبر جدایی منصور پورحیدری از تیم استقلال و حضور من در این تیم به عنوان سرپرست شایعه است.

غلامحسین مظلومی اظهار داشت : پیش از این با توافقاتی که با علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال داشته ام باعضویت درکمیته فنی و کمیته انضباطی درخدمت آبی پوشان قرارگرفته ام وقرارنیست درسمت سرپرست تیم ادامه فعالیت بدهم.

وی ضمن تکذیب خبر جدایی پورحیدری یادآور شد: توافق سرپرست تیم استقلال با یکی از باشگاه های اراک و جدایی وی از جمع پیشکسوتان استقلال صحت ندارد و امیدوارم که از وجود این مربی با سابقه به بهترین شکل ممکن در استقلال استفاده شود.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال تصریح کرد: در صورتی که پورحیدری تصمیم بگیرد برای ادامه فعالیت خود از استقلال جدا شود و به من برای جایگزینی وی پیشنهاد داده شود بدون شک از وی رخصت خواهم گرفت.

مظلومی در ادامه صحبت هایش درباره وضعیت تیم استقلال تاکید کرد: باتوجه به اینکه بازیکنان تیم استقلال در شرایط بدنسازی قرار داشتند کار آنها تا هفته سوم برای کسب نتایج دلخواه دشوار بود؛اما تصورمی کنم زمان موردنیاز برای بیرون آمدن از شرایط قبلی و همچنین هماهنگی آنها به اتمام رسیده است.

وی افزود: بازیکنان استقلال هم اکنون در آمادگی کامل جسمانی و روحی قراردارند و از این هفته باید شاهد بازی های زیبا و کسب نتایج مناسب این تیم باشیم.