ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

گزارشگر پرسپولیس - راه آهن انتخاب شد


مجری برنامه نود گزارشگر بازی پرسپولیسی ها خواهد بود.

خبرآنلاین: مجری برنامه نود گزارشگر بازی پرسپولیسی ها خواهد بود.

عادل فردوسی پور بازی پرسپولیس مقابل راه آهن را گزارش می کند.

این دیدار فردا ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.پرسپولیسی ها به همراه استقلال خوزستان و استقلال تهران از بخت های اصلی قهرمانی در لیگ برتر هستند.


ویدیو مرتبط :
سوتی گزارشگر بازی صبا و پرسپولیس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احمدی‌نژاد اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس را انتخاب می‌کند 

 

 

پس از حدود دو سال بلاتکلیفی، قرار است استقلال و پرسپولیس صاحب هیات مدیره شوند.

پیش از تاسیس وزارت ورزش، در برنامه بود، سعیدلو رئیس مجمع پرسپولیس باشد و امیدوار رضایی، نماینده نماینده مسجدسلیمان در مجلس هشتم شورای اسلامی و عضو هیأت رئیسه مجلس، رئیس مجمع باشگاه استقلال.

عمر علی سعیدلو اما در ساختمان سئول اینقدر کفاف نداد که بتواند ترکیب مورد نظرش را در هیات مدیره دو باشگاه بزرگ تهرانی دور یک میز بنشاند. به این ترتیب او رفت تا این بار توپ به زمین محمد عباسی وزیر جدید سانتر شود. مهمترین ماموریت او در روزهای ابتدایی حضور در ورزش، ساختارسازی برای وزارت ورزش بود اما اولتیماتوم نهایی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب هیات مدیره، رئیس مجمع و مدیر عامل استقلال و پرسپولیس، ماموریت او را تغییر داد.

محمد عباسی دو هفته پیش، وقتی با علی فتح ا... زاده سرپرست موقت باشگاه استقلال دیدار کرد، نکته نهایی را گفت: «30 اسم لیست شده و در اختیار رئیس جمهور قرار گرفته تا ایشان اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس را خود انتخاب کند.» در واقع وزیر با چنین جمله ای پای خود را از ماجرا بیرون کشید. حالا دولت دهم و در راس آن، اولین شخص اجرایی کشور، دوباره تصمیم گیرنده نهایی بود.

تنها نکته این است که وزیر به کمک مشاورهای خود، این 30 اسم را انتخاب کرده. هنوز رئیس جمهور اعضای منتخب را با خودکار در لیست مشخص نکرده اما آنچه قطعی به نظر می رسد تا روز دوشنبه، اسامی باید در اختیار سازمان لیگ برتر قرار بگیرد تا ایمیلی حاوی این اسامی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود. اعضای جدید، باید سریعا مدیر عامل باشگاه را برگزینند تا بعد از نزدیک به دو سال، دو باشگاه استقلال و پرسپولیس چارت مدیریتی خود را سر و سامان دهند و با یک فرد، اداره نشوند.

30 اسمی که این روزها در لیست معروف روی میز رئیس جمهور قرار دارد، اسامی معروفی هستند که انتخاب گزینه هایی نهایی از داخل آن چندان ساده و آسان به نظر نمی رسد.

برای هیات مدیره پرسپولیس اسامی افرادی چون محمد دادکان، محمد مایلی کهن، مجید فرخزادی، علی پروین، پروین احمدی نژاد(خواهر رئیس جمهور)، نژاد فلاح(عضو سابق هیات مدیره و نماینده مجلس)، حسین هدایتی(مالک باشگاه استیل آذین) حبیب کاشانی(سرپرست فعلی باشگاه)، علی سعیدلو و.. دیده می شود.

در بین گزینه های استقلال نیز نام هایی چون امیدوار رضایی، علی فتح ا.. زاده، زیبافان(رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سابق مجمع استقلال)، حسین قریب(مدیر عامل سابق استقلال)، رسولی نژاد (معاون امور مجلس، حقوقی واموراستانهای وزارت ورزش و جوانان و معاونت پشتیبانی حقوقی و امور مجلس)، علی انصاری(عضو سابق هیات مدیره استقلال) و.. به چشم می خورد. رئیس جمهور از میان این اسامی، 5 گزینه نهایی برای هیات مدیره دو باشگاه برخواهد گزید.