ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

کوتاه کردن مو به خاطر حضور در جام جهانی +عکس
اخبار ورزشی -  کوتاه کردن مو به خاطر حضور در جام جهانی +عکس

باتیستوتا برای حضور در جام جهانی 98 فرانسه مجبور شد موهای معروفش را كوتاه كند. جامی که باتیستوتا در آن خوش درخشید و موفق شد علاوه بر دومین هت‌تریک نام خود را درکنار گردمولر افسانه ای قرار بدهد و با زدن 5 گل پس از رونالدو در رده دوم بهترین گلزنان جام قرار بگیرد.

 

اخبار,اخبارورزشی,کوتاه کردن مو به خاطر حضور در جام جهانی

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در زمان مربیگری دانیل پاسارلا در تیم ملی آرژانتین بازیكنان با موی بلند،گوشواره و .... به تیم ملی دعوت نمی شدند. سرمربی آرژانتین اعلام کرد که تمام بازیکنان برای بازی کردن در تیم ملی باید موهای خود را کوتاه کنند.

باتیستوتا برای حضور در جام جهانی 98 فرانسه مجبور شد موهای معروفش را كوتاه كند. جامی که باتیستوتا در آن خوش درخشید و موفق شد علاوه بر دومین هت‌تریک نام خود را درکنار گردمولر افسانه ای قرار بدهد و با زدن 5 گل پس از رونالدو در رده دوم بهترین گلزنان جام قرار بگیرد.

تقریبا تمام ستارگان آرژانتینی(حتی باتیستوتا) به خاطر حضور در جام جهانی از موهای بلند گذشتند، بجز یک نفر: "فرناندو ردوندو"؛ موهای بلند او آن زمان شهره آفاق بود، دلیل او منطقی به نظر می رسید: « یک مربی نباید در زندگی خصوصی بازیکنان دخالت کند.» و اعلام کرد تا مربی عوض نشود حاضر به بازی در تیم ملی نیست.
  اخبار ورزشی - باشگاه خبرنگاران


ویدیو مرتبط :
حضور وحید طالبلو در سریال به خاطر مونا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عذرخواهی روحانی به خاطر حضور کوتاه در جمع مدیران رسانه‌ها/ترک جلسه توسط مدیر مسئول روزنامه اطلاعات به نشانه اعتراضحضور روحانی در جمع مدیران رسانه ها

عذرخواهی روحانی به خاطر حضور کوتاه در جمع مدیران رسانه‌ها/دعایی به دلیل تاخیر روحانی جلسه را ترک کرد

صبح امروز جلسه‌ای با حضور مدیران مسئول رسانه‌ها در مرکز بررسی‌های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

قرار بود در این جلسه حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور منتخب نیز حضور داشته باشد اما غیبت وی در ابتدای این جلسه با واکنش حجت‌الاسلام دعایی مدیر مسئول روزنامه اطلاعات روبرو شد.

 

دعایی در پی عدم حضور حسن روحانی در ابتدای این جلسه، با بین اینکه من هم حجره ای و دوست قدیمی آقای روحانی هستم ولی در 10 روز اخیر با وجود درخواست‌های من از برادرش ، دیداری بین بنده و ایشان ترتیب داده نشده است، جلسه را ترک کرد و از مدیران مسئول سایر رسانه‌ها نیز خواست که جلسه را ترک کنند اما دعوت به ترک جلسه توسط دعایی، با استقبال اغلب مدیران مسئول رسانه‌ها روبرو نشد و اکثر حاضرین، جلسه را ادامه دادند.

 

پس از این اتفاقات، محمدرضا صادق، مشاور حسن روحانی توضیحاتی درباره علت دیرکرد وی ارائه کرد و از مدیران خواهش کرد به حضور در جلسه ادامه دهند.در ادامه حجت‌الاسلام روحانی به مدت 10 دقیقه در جلسه با مدیران مسئول حضور یافت.

 

رئیس‌جمهور منتخب ضمن عذرخواهی از حضار به دلیل زمان اندک حضورش در جلسه، به مدیران مسئول قول داد که در آینده جلسه‌ مبسوطی با اهالی رسانه برگزار کند.

 

وی با تأکید بر اینکه دولت آینده ارتباطات دوسویه‌ای با اصحاب جراید و مدیران رسانه دنبال خواهد کرد، خطاب به اصحاب رسانه نیز گفت که شما نیز به عنوان نمایندگان افکار عمومی باید توقعات و انتظارات ملت را به دولت منتقل کنید.

 روحانی در پایان خاطرنشان کرد: بی تردید نقش رسانه ها «محوری» و «کلیدی» خواهد بود./تسنیم