ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ژاپن برابر تیم دوم فرانسه پیروز شد


تیم ملی والیبال ژاپن در آخرین بازی رقابتهای انتخابی المپیک مقابل فرانسه به برتری دست یافت.

خبرگزاری مهر: آخرین بازی رقابتهای والیبال انتخابی المپیک را تیم های ملی ژاپن و فرانسه در سالن مترو پولیتن برگزار کردند که در پایان تیم ژاپن با حساب ۳ بر صفر از سد قهرمان لیگ جهانی گذشت.

تیم فرانسه در این بازی با تیم دوم خود به میدان رفت و به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ نتیجه را به میزبان مسابقات واگذار کرد.


ویدیو مرتبط :
راستگرایان افراطی ، پیروز انتخابات فرانسه تا این لحظه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تولید خودروی تویوتا در ژاپن ۳ برابر شداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

تولید خودروی تویوتا در ژاپن ۳ برابر شد

خبرگزاری فارس: شرکت تویوتا بزرگترین خودروساز ژاپن اعلام کرد میزان تولید خودرو های این شرکت در ژاپن طی ماه آوریل با رشد سه برابری به بیش از 352 هزار دستگاه رسیده است.

خبرگزاری فارس: تولید خودروی تویوتا در ژاپن ۳ برابر شد

بر اساس این گزارش ، شرکتهای خودرو سازی تویوتا ، نیسان و هوندا که طی آوریل 2011 میلادی با افت شدید تولید محصولات خود روبرو شده بودند در آوریل امسال رشد چشمگیری را در تولید محصولات خود مشاهده کرده اند .

بر این اساس ، شرکت تویوتا بزرگترین خودرو ساز ژاپن اعلام کرد ، میزان تولید خودرو های این شرکت طی ماه آوریل با رشد سه برابری به بیش از 352 هزار دستگاه رسیده است . بر این اساس ، میزان تولید خودروهای تویوتا در خارج از ژاپن نیز در این مدت با 64 درصد رشد به بیش از 439 هزار دستگاه رسیده است .

شرکت هوندا نیز اعلام کرد میزان تولید محصولات این شرکت طی ماه آوریل با 514 درصد رشد به بیش از 87 هزار دستگاه رسیده است . میزان تولید هوندا در خارج از ژاپن نیز با 112 درصد رشد به بیش از 284 هزار دستگاه رسیده است .

میزان تولید محصولات شرکت نیسان نیز با 94 درصد رشد به بیش از 85 هزار دستگاه رسیده است . تولید نیسان در خارج از مرزهای ژاپن نیز در این مدت با 39 درصد رشد به بیش از 283 هزار دستگاه رسیده است ./فارس