ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

پوگبا از لیست خرید گواردیولا خط خورد


ستاره فرانسوی بیانکونری از لیست خرید سرمربی منچسترسیتی خط خورد.

خبرگزاری فارس: بنا به گزارش رسانه‌های انگلیس پپ گواردیولا سرمربی من‌سیتی به مسئولان باشگاه اعلام کرد که پل پوگبا ستاره یوونتوس را از لیست خرید حذف کنند.

روزنامه منچستر نیوز خبر داد: پپ گواردیولا به سران باشگاه منچستر سیتی اعلام کرد تا پوگبا مهاجم یووه را از لیست خریدهای تابستانی حذف کنند.

این روزنامه انگلیسی در ادامه نوشت: با این اقدام پپ راه برای من‌یونایتد هموار شد تا به راحتی پوگبا را جذب کند. گواردیولا پس از جذب گوندوگان به دنبال هافبک طراح دیگری نیز است.

با این اقدام پپ به نوعی به مورینیو کمک کرد تا بتواند مروارید سیاه را به جمع شیاطین سرخ بیاورد.


ویدیو مرتبط :
لیست خرید مشترک - Shared Shopping List

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مهاجم آرسنال در لیست خرید گواردیولا


سرمربی جدید سیتی مهاجم اول آرسنال را در رای لیست خریدهای تابستانی خود قرار داده است.

خبرگزاری فارس: بنا بر گزارش رسانه‌های انگلیس پپ گواردیولا سرمربی فصل آینده سیتی به شدت برای جذب آلکسیس سانچز مهاجم آرسنال تاکید دارد.

روزنامه سان انگلیس خبر داد: گواردیولا سانچز مهاجم و ستاره اهل شیلی آرسنال را در راس خریدهای تابستانی خود قرار داده است و به مسئولان باشگاه سیتی تاکید کرده است باید او را به هر نحوی بخرند.

گواردیولا در سال 2011 نیز سانچز را از اودینزه به بارسلونا برد. او به این مهاجم شیلیایی علاقه زیادی دارد.