ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

پورموسوی: هنوز با پورقاز قرارداد نبستیم


سرمربی استقلال خوزستان گفت: 10 روز با پورقاز مذاکره کردیم و باهم به توافق هم رسیدیم اما هنوز قراردادی نبستیم.

کاپ: سیروس پورموسوی درباره جذب عزت الله پورقاز اظهار داشت: ما 10 روز با این بازیکن مذاکره کردیم و با هم به توافق رسیدیم. البته هنوز قراردادی به امضا نرسیده است چرا که او باید با باشگاه ملوان توافقات نهایی اش را انجام دهد. گرچه به نظر مشکل خاصی برای بستن قرارداد وجود ندارد.

وی در ادامه افزود: پورقاز از چند باشگاه دیگر هم پیشنهاد داشت اما به دلیل استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد و بازیکنان این تیم هم جوان هستند و پورقاز می تواند در ترکیب اصلی به میدان برود. حالا هم ما با حضور او نیازمان در خط دفاعی را برطرف کردیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان درباره آخرین وضعیت رحیم زهیوی خاطرنشان کرد: ما با رحیم زهیوی صحبت هایی را انجام داده ایم و به نظرم با او هم تا یکی، دو روز آینده به توافق می رسیم. باید رحیم کمی سطح درخواست هایش را پایین بیاورد و به خاطر هواداران استقلال خوزستان این کار را انجام دهد.

پورموسوی در پایان درباره جذب گلر ایرانی برای استقلال خوزستان گفت: ابتدا می خواستیم یک گلر خارجی جذب کنیم و حتی به توافقاتی هم رسیدیم. اما وقتی تا نزدیکی بستن قرارداد رفتیم دیدیم که واسطه ها تعدادشان بالا رفت و باشگاه ما هم اهل این حاشیه و هیاهو نیست. به همین دلیل تا حدفاصل امروز و فردا با یک دروازه بان سرشناس ایرانی قرارداد خواهیم بست. چون این دروازه بان با باشگاهش قرارداد دارد باید پورکیانی با مدیرعامل آن تیم مذاکرات نهایی را انجام دهد.


ویدیو مرتبط :
سخنرانی دکتر پورقاز

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مدافع مس در آستانه پرسپولیسی شدن/ خلیل‌زاده: هنوز قرارداد نبسته‌اممدافع مس کرمان ,باشگاه پرسپولیس

مدافع مس در آستانه پرسپولیسی شدن/ خلیل‌زاده: هنوز قرارداد نبسته‌ام

مدافع مس کرمان در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قرار گرفت.

شجاع خلیل زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به این که با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده است، اظهار کرد: یکی، دو سال است که باشگاه پرسپولیس به دنبال جذب من است و روز گذشته با رویانیان جلسه‌ای داشتم و به توافق اولیه رسیدیم.

وی ادامه داد: هنوز قراردادی با پرسپولیس امضا نکرده‌ام و پیوستنم به این تیم 100 درصد قطعی نیست. منتظر مشخص شدن سرمربی این تیم هستم.

به گزارش ایسنا، خلیل زاده در صورت عقد قرارداد با پرسپولیس دومین بازیکن جدید این تیم بعد از یونس شاکری خواهد بود./ایسنا