ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

پورحیدری: افشارزاده باید بماند


سرپرست تیم استقلال گفت:درست است که افشارزاده سرش شلوغ است ولی او باید در استقلال بماند.

کاپ: منصور پورحیدری در خصوص خریدهای استقلال اظهار داشت: با توجه به نیازهایی که داشتیم خریدهای خوبی انجام دادیم. منصوریان با توجه به نیازهایی که دارد بازیکنان مورد نیازش را جذب می کند. من به آینده این تیم خیلی امیدوار هستم چون خریدهای خوبی را انجام داده ایم.

وی در خصوص اینکه چه زمانی با منصوریان صحبت خواهد کرد تصریح کرد: چند شب پیش با هم تلفنی صحبت کردیم اما فردا به وزارت ورزش خواهم رفت تا هم جلسه ای با منصوریان و هم با افشارزاده برگزار کنم.

پورحیدری درباره اینکه گفته بود شاید روی نیمکت ننشیند، بیان داشت: شرایطم خیلی بهتر شده است. اگر حالم بد باشد روی نیمکت نمی نشینم اما چند روز است عصا را کنار گذاشتم و شرایطم خیلی بهتر است.

وی درباره اینکه ممکن است سمت مدیر فنی استقلال را نیز قبول کند گفت: برای من فرقی نمی کند در چه سمتی حضور داشته باشم. بیشتر دنبال آن هستم که هر کمکی از دستم بر بیاید برای موفقیت تیم انجام دهم.

سرپرست تیم استقلال درباره اینکه این روزها اکثریت خواهان رفتن افشارزاده از استقلال هستند، گفت: درست است که افشارزاده سرش شلوغ است ولی او باید در استقلال بماند چون او کار را خوب یاد گرفته و بودنش به استقلال کمک می کند.


ویدیو مرتبط :
سیگار كشیدن منصور پورحیدری در تمرین

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شنبه با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در مورد نکونام صحبت می‌کنم/ او باید در استقلال بماندمصاحبه جدید با علیرضا منصوریان,علت جدایی جباری,علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان در گفت‌وگو با فارس:

شنبه با فتح‌الله‌زاده و قلعه‌نویی در مورد نکونام صحبت می‌کنم/ او باید در استقلال بماند

علیرضا منصوریان گفت: شنبه با فتح‌الله‌زاده مدیرعامل و قلعه‌نویی سرمربی استقلال در مورد نکونام صحبت می‌کنم، او باید در استقلال بماند.

به گزارش  فارس، علیرضا منصوریان روز گذشته در حاشیه برگزاری مراسم برترین‌های لیگ برتر فوتبال که در تالار وحدت برگزار شد، مصاحبه‌ای را انجام داد که پیرامون مسئله حضور یا عدم حضور جواد نکونام در استقلال بود.

 

گویا در این مصاحبه به دلیل ازدحام جمعیت و فضایی که در سالن وجود داشت صحبت‌های رد و بدل شده و اظهارات دقیق مربی تیم ملی زیر 23 سال در مورد وضعیت نکونام دقیقا منتشر نشده بود.

 

علیرضا منصوریان در همین رابطه برای شفاف‌سازی بهتر، تماسی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری فارس انجام داد و ناگفته‌هایش را خیلی صریح بیان کرد.

 

منصوریان در این تماس تاکید کرد: من در مصاحبه‌ای که در حاشیه مراسم تجلیل از برترین‌های لیگ برتر داشتم هرگز قصدی نداشتم که با صحبت‌هایم جانبداری از فرد خاصی داشته باشم. من روز گذشته در حاشیه همین مراسم با علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال برای دقایقی راجع به شرایط نکونام و علت جدایی جباری به دقت صحبت کردم. من از خانواده استقلال هستم و هرگز دوست ندارم که خدای ناکرده با تصمیماتی در مورد جدایی برخی از بازیکنان دل هواداران استقلال بلرزد.

 

وی افزود: روز گذشته من در صحبت‌هایم از فتح‌الله‌زاده خواستم که جواد نکونام را حفظ کند چون او مایه افتخار ما، کاپیتان تیم ملی و یکی از کاپیتان‌های استقلال است. از فتح‌الله‌زاده خواستم برای حل شدن این مشکل جلسه‌ای بین من، مدیرعامل، قلعه‌نویی و نکونام برگزار شود تا ببینیم چرا قرارداد نکونام امضا نمی‌شود. او یک استقلالی تمام عیار است.

 

مربی تیم ملی یادآور شد: روز گذشته با نکونام هم در مورد شرایطش برای ماندن در استقلال نیز صحبت کردم. او به گونه‌ای از استقلال صحبت می‌کرد که به عنوان یک استقلالی دو آتشه لذت بردم.

 

نکونام یک استقلالی واقعی است و برای مشخص شدن این امر بهتر است به خانواده او مراجعه کنید. پدر او برای تمام استقلالی‌ها شناخته شده است. پس باید او را حفظ کنیم. بنابراین شنبه سعی می‌کنم هم در مورد جواد نکونام و هم در مورد اینکه چرا جباری از استقلال جدا شد جلسه‌ای را با قلعه‌نویی و فتح‌الله‌زاده داشته باشم.

فارس