ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ورزشگاه تختی اهواز ممنوع المسابقه شد


شورای تامین امنیت استان خوزستان با برگزاری مسابقات فوتبال در ورزشگاه تختی اهواز مخالفت کرد.

کاپ: پیرو حوادث رخ داده در دیدار تیم های استقلال اهواز و پرسپولیس در چارچوب مسابقات دور برگشت لیگ برتر پانزدهم شورای تامین امنیت استان خوزستان از برگزاری مسابقات فوتبال در این ورزشگاه ممانعت کرده و از هیات فوتبال خوزستان خواسته تا رفع نقایص کامل این ورزشگاه مسابقه ای در آن برگزار نشود.

کاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان در گفت و گو با کاپ این خبر را تایید کرد.


ویدیو مرتبط :
وضعیت نامناسب ورزشگاه تختی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

محرومیت ورزشگاه تختی اهواز تکذیب شد!اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,ورزشگاه تختی اهواز

کمیته انضباطی خبر منتشره در فضای مجازی اینکه ورزشگاه تختی اهواز تا اطلاع ثانوی نمی تواند برگزار کننده بازی های لیگ برتر باشد را تکذیب کرد.

به گزارش ورزش سه، کمیته انضباطی بعد از دریافت گزارش تکمیلی و هشت صفحه ای بازی استقلال اهواز – پرسپولیس به زودی رای خود را صادر می کند و به نظر می رسد رای صادره جدا از جریمه نقدی محرومیت چند جلسه ای استقلال اهواز از میزبانی یا محرومیت این تیم از تماشاگر در بازی های آتی باشد.

استقلال اهواز در هفته های آتی تنها یک دیدار خانگی را پیش رو دارد که  در این بازی میزبان سایپا خواهد بود. قطعا این دیدار بدون حضور تماشاگر برگزار می شود. اگر رای صادره بیش از یک جلسه باشد اجرای آن به فصل بعد بازی ها موکول می شود که استقلال اهواز در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور حضور خواهد داشت.

طبق آئین نامه انضباطی محرومیت های انضباطی به فصل بعد انتقال می یابد.

رای کمیته انضباطی در خصوص این دیدار امروز یا در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه صادر می شود.