ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش پورحیدری به افشاگری مظلومی


سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: اگر پرویز مظلومی اعتقاد دارد برخی مدیران این باشگاه، پرسپولیسی بودند، پس این افراد در استقلال چه کار می‌کردند؟

خبرگزاری تسنیم: درباره افشاگری پرویز مظلومی و اینکه اعتقاد داشت برخی از مدیران استقلال، پرسپولیسی بودند، عنوان کرد: به دلیل بیماری، پنج شش ماه اخیر کنار تیم حضور نداشته و نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاده است. نمی‌دانم منظور مظلومی چه کسانی است و باید خودش پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه مظلومی در خصوص پرسپولیسی بودن برخی از مدیران استقلال صحبت کرده است، گفت: اگر این افراد پرسپولیسی بودند، در استقلال چه کار داشتند و چرا به پرسپولیس نرفتند؟ بهتر است خود مظلومی در این زمینه صحبت کند.

سرپرست تیم استقلال در مورد اینکه مظلومی گفته یکی از مدیران استقلال روز فینال جام حذفی با نشان دادن چک به بازیکنان روحیه آنها را خراب کرده بود، تصریح کرد: تا آنجایی که اطلاع دارم این چک دست هیئت مدیره نبود و تاریخ آن نیز برای زمان دیگری بود.

پورحیدری در واکنش به اینکه وزارت ورزش و جوانان به قرارداد بازیکنان جدید استقلال ورود کرده است، گفت: از هفته گذشته تا الان در جریان کار باشگاه قرار نداشتم و فردا (دوشنبه) نزد بهرام افشارزاده خواهم رفت تا بدانم باشگاه چه شرایطی داشته است.


ویدیو مرتبط :
جنجال کرار جاسم و بی احترامی به مظلومی و پورحیدری

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش مظلومی به افشاگری فرهاد مجیدیفارس- عضو كمیته انضباطی باشگاه استقلال گفت: مجیدی نباید می‌گذاشت ناراحتی‌اش به حاشیه كشیده شود و باید حرف‌هایش را به باشگاه می‌زد.

 

غلامحسین مظلومی در مورد جلسه كمیته انضباطی فرهاد مجیدی عنوان كرد: هنوز اطلاعی در مورد تشكیل جلسه نداده اند اما امیدوارم این موضوع هر چه زودتر حل شود.

وی افزود: مجیدی بازیكن بزرگ و عزیز ماست. او هم به لحاظ اخلاقی و هم فنی مورد تایید همه است اما چون در یك جلسه تمرینی شركت نكرده بود كادرفنی از باشگاه خواست از او توضیح بخواهند.

مظلومی ادامه داد: مجیدی نباید حرف هایش را در مصاحبه با رسانه ها می گفت. او می توانست صحبت هایش را در باشگاه مطرح كند. این اتفاقاتی كه افتاده نه به نفع خودش است و نه باشگاه استقلال. تیم در این شرایط نیاز به آرامش دارد. من همیشه حامی مجیدی بودم و از طرفداران پروپاقرص او هستم اما نباید به حاشیه برود. او باید الگوی اخلاقی كل تیم باشد.

این عضو كمیته انضباطی باشگاه استقلال در مورد اینكه مجیدی مدعی شده باشگاه به او اتهام بی تعصبی زده است، گفت: مجیدی همیشه با تعصب و با غیرت بوده است. از طرف بعضی ها شیطنت می شود و این خاصیت تیم های بزرگ است كه حاشیه دارند.../فارس