ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش مظلومی به مصدومیت عمران زاده


حنیف عمران زاده در تمرین روز جمعه استقلال مصدوم شد.

خبرآنلاین: حنیف عمران زاده در تمرین روز جمعه استقلال مصدوم شد. واكنش حنیف در لحظه مصدومیت طوری بود كه به نظر می رسید مصدومیت او جدی است. اما پزشكان استقلال برای اینكه خیال هواداران تیم راحت شود، خیلی زود وضعیت او را بررسی كردند و به این نتیجه رسیدند كه مصدومیت حنیف جدی نیست و او می تواند در تمرین روز شنبه تیم شركت كند.

روزنامه گل هم در شماره روز شنبه خود جمله ای از پرویز مظلومی درباره این مصدومیت نقل كرده و تیتر زده است: واكنش مظلومی به مصدومیت عمران زاده: جو می‌دهد!


ویدیو مرتبط :
لحظه مصدومیت حنیف عمران زاده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش عمران‌زاده به اختلاف با مظلومی


مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد اختلاف با سرمربی استقلال پستی صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد.

خبرگزاری فارس: حنیف عمران‌زاده که در تمرین روز گذشته استقلال بعد از صحبت با پرویز مظلومی به صورت اختصاصی تمرین کرد این مسئله برایش حواشی به همراه داشت و برخی اخباری مبنی بر قهر او را منتشر کردند.

در همین رابطه مدافع استقلال پستی در اینستاگرام خود قرار داده و نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

واکنش عمران‌زاده به اختلاف با مظلومی