ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش به اختلاف باقری با برانکو و وضعیت بازیکن عراقی پرسپولیساخبار,اخبار ورزشی,کریم باقری

سرپرست باشگاه پرسپولیس باتاکید بر اینکه برخی شایعات تنها باعث مشوش شدن افکار هواداران می‌شود، گفت: اختلافی بین برانکو و باقری وجود ندارد و تنها مشکلات شخصی برای باقری وجود دارد که در حال حل شدن است..

علی اکبر طاهری در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس یک هفته پیش از آغاز پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق گفت: در این مدت تلاش‌مان را انجام دادیم تا نیروهای مدنظر برانکو را جذب کنیم، همچنین اردوی مناسبی هم در ترکیه برگزار شد که تیم بدون حاشیه تمرینات و دیدارهای تدارکاتی خوبی را برگزار کرد.

وی با بیان اینکه پرسپولیس پنجشنبه به ایران بازگشت، افزود: روز جمعه هم نشستی با برانکو ایوانکوویچ و کادرفنی پرسپولیس داشتیم تا مشکلات و نقاط ضعف و قوت تیم را بررسی کنیم و در آینده با رفع این مسائل شرایط بهتری را برای تیم به وجود آوریم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا برانکو در این مدت درخواست ۴ بازیکن برای چهار پست را داشته؟، افزود: اجازه بدهید بعد از دوشنبه که فصل نقل و انتقالات به پایان می‌رسد هم بنده و هم آقای عبدی سخنگوی باشگاه پاسخگوی سوالات در این مورد خواهند بود.

وی که با برنامه رادیو ورزش صبح شنبه صحبت می‌کرد، اضافه کرد: در این مدت طبق نظر سرمربی نسبت به تقویت پست‌های مختلف تیم با افرادی که ایشان معرفی کردند و نفراتی که به ما معرفی شد مذاکراتی انجام دادیم و در نهایت نفراتی که مدنظر سرمربی بودند جذب شد. البته دوست داشتیم برخی بازیکنان هم با ما همکاری‌شان را ادامه دهند اما این اتفاق رخ نداد.

طاهری در پاسخ به این پرسش که آیا یکی از این نفرات محمد نوری است؟، تصریح کرد: نمی‌خواهم اسم بازیکنی را ببرم هرچند که نوری برای ما خیلی زحمت کشید و دوست داشتیم بماند اما پیشتر با باشگاه قطری به توافق رسیده بود؛ به همین دلیل کامیابی نیا و مسلمان را برای تقویت نفرات تیم جذب کردیم. همچنین در بخش دفاع و حمله نیز با نفراتی که مدنظر سرمربی بود مذاکره کردیم. در این شرایط یا قیمت بازیکنان بالا بود یا نتوانستند نظر سرمربی را جلب کنند ولی بهترین گزینه‌ها را برای تیم به خدمت گرفتیم.

وی در مورد وضعیت ضرغام اسماعیل هم اینگونه اظهارنظر کرد: از نیم فصل لیگ گذشته هم خواهان جذب این بازیکن بودیم اما چون در تیم پلیس عراق بازی کرده بود، مشکل قانونی برای حضور در پرسپولیس داشت. امسال هم این مذاکرات را ادامه دادیم ولی به تفاهم نرسیدیم، زیرا این بازیکن قراردادی ۴ ساله داشت و باشگاه پلیس عراق با فروش یا حضور قرضی‌اش در پرسپولیس موافقت نکرد، به همین دلیل نفر بعدی را جذب کردیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت کریم باقری هم تاکید کرد: آقای باقری در فصل گذشته قراردادی با باشگاه امضاء کرد که تا پایان فصل جدید با ما باشد، البته مشکلات شخصی دارند که در حال رفع آنها هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باقری با برانکو مشکل دارد؟، خاطرنشان کرد: طرح این پرسش هم درست نیست، زیرا برخی شایعات مرجع صحیحی ندارد، ایشان هیچ مشکلی با آقای برانکو ندارند و تنها یک سری مسائل شخصی وجود دارد که حل خواهد شد.

طاهری در پایان گفت: دوستان بهتر است به جای برخی شایعات که باعث می‌شود فکر و نظر هواداران مشوش شود، برای کسب اطلاع صحیح به سایت باشگاه مراجعه کنند و اگر اتفاقی لازم به توضیح باشد قطعا بنده و سایر مسئولان باشگاه در خصوص آن پاسخگو خواهیم بود.

اخبار ورزشی - مهر


ویدیو مرتبط :
امجد کلف مهاجم عراقی مد نظر برانکو برای پرسپولیس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش برانکو به خبر قهر بازیکن پرسپولیس و عملکرد دروازه‌بان ازبکاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

عذرخواهی دوباره از هواداران؛
واکنش برانکو به خبر قهر بازیکن پرسپولیس و عملکرد دروازه‌بان ازبک

در نشست خبری «ایستاده در غبار» با حضور عوامل فیلم ضمن نقد فیلم به برخی سوالات نیز پاسخ داده شد.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در ارتباط با تساوی پرسپولیس برابر سپاهان با بیان مطلب فوق، افزود: قبل از هر چیز باید از هواداران پرسپولیس تشکر کنم که حضور چشمگیری داشتند و از مهمترین نکته‌های شروع دوباره مسابقات بود، اما نتیجه‌ای که شایسته آنها باشد رقم نخورد و این ناراحت کننده است. البته در همین جا باید به گل‌های زیبای بچه‌ها و حملات فراوان آنها در نیمه دوم اشاره کنم.

وی درباره تحلیل‌هایی که از عملکرد الکساندر لوبانوف ارائه می‌شود، ادامه داد: باید متوجه باشیم که او تازه ۱۰ روز است که به جمع ما ملحق شده و قبل از آن با توجه به تعطیلی رقابت‌های لیگ کشورش، برای مدتی در شرایط مسابقه نبوده است. همانطور که تعطیلی بازی‌های لیگ اثر خودش را روی ما گذاشت. در واقع این اثر روی همه بود اکثر تیم‌ها نتوانستند کیفیت خوبی از فوتبال ارائه کنند و به نسبت باید بگویم بچه‌های ما در نیمه دوم خیلی بهتر بودند.

برانکو در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس از ابتدای بازی عملکرد نیمه دوم را نداشت، خاطرنشان کرد: بخشی از تفاوت عملکرد به صحبت‌هایی مربوط می‌شد که بین دو نیمه داشتیم. همچنین تغییراتی ایجاد کردیم. ضمن آنکه بدن‌های بچه‌ها هم در نیمه دوم ول کرد و با افزایش میزان دوندگی توانستیم کل جریان بازی را عوض کنیم. علیپور از بازیکنانی بود که تاثیر زیادی در این تغییر روند داشت و اعتقاد دارم تیم ما، دیگر از نظر بدنی راه افتاده است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر مطالب مطرح شده درباره احمد نوراللهی تصریح کرد: نوراللهی امروز در محل تمرین حاضر بود و من چنین مسائلی را در او ندیدم. دیروز هم تمام حواسم به جریان بازی بود. اگر هم ناراحتی بوده که من حس نکردم احتمالا به خاطر عملکرد خودش ناراحت بوده است.

سرمربی سرخپوشان درباره اینکه همه نتایج این هفته رقابت‌ها به سود پرسپولیس بود و همه امیدوار بودند با یک پیروزی فاصله تا صدر جدول به قدر امتیاز یک بازی شود، گفت: ما الان هم جزو تیم‌های بالای جدول هستیم. یک رده دیگر بالا آمدیم و با جایگاه دوم جدول، سه امتیاز و با صدر جدول پنج امتیاز فاصله داریم. ما هم برای کسب پیروزی وارد بازی شدیم. خیلی هم به آن نزدیک شدیم ولی باید توجه کرد ما با مدافع عنوان قهرمانی بازی می‌کردیم. سپاهان در ۱۰ سال اخیر موفق‌ترین تیم لیگ بوده است و انتظارات از آنها نیز بالا است. ما با یک حریف قوی بازی کردیم. آنها مربی جدیدی دارند و بازیکنان خوبی را اضافه کردند و نقاط ضعف خودشان را پوشش داده‌اند و قطعا تیمی متفاوت نسبت به نیم فصل اول شده‌اند و این موارد در ادامه لیگ به چشم خواهد آمد هر چند در نهایت این پرسپولیس است که می‌خواهد قهرمان شود.

وی درباره بازی پیش رو برابر ذوب آهن اظهار داشت: با احترام نسبت به همه تیم‌ها و حریفان، ما به دنبال پیروزی در تمام دیدارهایمان هستیم. قطعا با تیمی خوب و هماهنگ بازی می‌کنیم ولی برای کسب امتیازات به میدان می‌رویم.

برانکو در پایان افزود: یک بار دیگر از هواداران تشکر می‌کنم. به خاطر آنها ناراحت هستیم. لایق بودند که دیروز با پیروزی ورزشگاه را ترک کنند و تلاش ما این بود که آنها را خوشحال کنیم. آنها بزرگترین توان و نیروی ما هستند و به خاطر این تساوی از آنها عذرخواهی می‌کنیم.

 

اخبار ورزشی - مهر