ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واردی رسماً به آرسنال پیوست


مهاجم فصل گذشته لسترسیتی به طور رسمی به توپچی‌های لندن ملحق شد.

خبرگزاری تسنیم: در پی تصویری لو رفته از جیمی واردی که با پیراهن تیم آرسنال در حال گرفتن عکس رسمی است، مشخص شد که وی پس از گرانیت شاکا، دومین خرید تابستانی توپچی‌هی لندن است. پیش از این تصاویر لو رفته از شاکا با پیراهن آرسنال بود که خرید او را توسط این باشگاه لو داد.

بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی، باشگاه آرسنال با عقد قراردادی چهار ساله و با دستمزد هفتگی 100 هزار پوند واردی، پدیده 29 ساله فوتبال انگلیس را به خدمت گرفته است. بر اساس همین گزارش‌ها ارزش قرارداد کلی او 20 میلیون پوند است.

واردی که فصل گذشت در 36 بازی لیگ برتری 24 گل برای روباه‌ها به ثمر رساند، پیش از این از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس به عنوان بهترین بازیکن فصل 16-2015 لیگ برتر معرفی شد.

این مهاجم 29 ساله انگلیس را در مسابقات یورو 2016 همراهی خواهد کرد.


ویدیو مرتبط :
ژیرو به آرسنال پیوست

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مسعود اوزیل با دلخوری به آرسنال پیوستمسعود اوزیل,مسعود اوزیل در تاتنهام

مسعود اوزیل با دلخوری به آرسنال پیوست

ستاره آلمانی رئال مادرید با قراردادی ۵ ساله راهی آرسنال شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که مسعود اوزیل به هیچ وجه انتقال به آرسنال را دوست نداشت، در نهایت با قراردادی 50 میلیون یورویی از رئال مادرید راهی این تیم لندنی شد.

قرار است او در مونیخ تحت آزمایش‌های پزشکی قرار بگیرد تا قرارداد پنج ساله‌اش را به شکل رسمی با توپچی‌ها منعقد کند. باشگاه رئال مادرید قصد داشت اوزیل را به فروش برساند تا بتواند مبلغی از هزینه خرید 100 میلیون یورویی گرت بیل را پوشش دهد ولی اوزیل و پدرش که مدیر برنامه‌های وی نیز هست به هیچ وجه راضی به این انتقال نبودند.

به نظر می‌رسد این بازیکن آلمانی در نهایت به این نتیجه رسیده که آینده‌اش در ترکیب رئال روشن نیست و بهتر است راهی لیگ برتر انگلیس شود.

اوزیل علاوه بر اینکه رکورد نقل و انتقال‌های آرسنال را شکست، به گران‌ترین بازیکنی بدل شد که توسط رئال مادرید فروخته شده است. پیش از او روبینیو با 43 میلیون یورو به منچسترسیتی فروخته شده بود.
گفتنی است دستمزد هفتگی توافق شده برای اوزیل هفته‌ای 150 هزار یورو است./فارس