ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

هیئت مدیره استقلال در تلاطم اختلافات


دو تن از اعضای هیئت مدیره استقلال طی چند روز اخیر به شدت علیه یکدیگر موضع گرفته‌اند.

خبرگزاری میزان: این روزها هیئت‌‌مدیره استقلال با اختلافاتی روبرو شده است که هر روز هم به میزان این اختلافات افزوده ‌می شود.

داستان از جایی آغاز شد که نجف‌نژاد که ریاست هیئت‌مدیره استقلال را بر عهده دارد پیش از فینال جام حذفی در مصاحبه‌هایی عنوان کرد که  مظلومی از سرمربیگری استقلال برکنار شده و منصوریان روی نیمکت این تیم خواهد نشست. این مسئله باعث دلخوری تعدادی از اعضای هیئت‌مدیره شد، چرا که اعتقاد داشتند تصمیماتی همچون برکناری یا انتخاب سرمربی باید با نظر تمامی اعضای هیئت مدیره صورت بگیرد.

با دخالت اعضای هیئت‌مدیره استقلال، تصمیم برکناری مظلومی پیش از فینال جام حذفی وتو شد و مظلومی در این دیدار روی نیمکت استقلال نشست. پس از شکست استقلال مقابل ذوب‌آهن و حتمی شدن برکناری مظلومی، نجف‌نژاد باز هم از انتخاب منصوریان به عنوان سرمربی استقلال صحبت به میان‌ آورد و بحث دیگری را مبنی بر اینکه مسعود معینی با سرمربیگری منصوریان در استقلال مخالف است را مطرح کرد.

این اظهارنظر باعث شعله‌ورتر شدن اختلافات شد و معینی به شدت نسبت به صحبت‌های رئیس هیئت‌مدیره استقلال واکنش نشان داد. این دعوای رسانه‌ای چنان بالا گرفت که نجف‌نژاد در آخرین مصاحبه‌اش عنوان کرده که از طریق مجاری قانونی اظهارات معینی را پیگیری خواهد کرد.

به نظر می‌رسد هیئت‌مدیره استقلال به روزهاِی پایانی خودش رسیده است و به زودی شاهد تغییرات اساسی در آن خواهیم بود. چرا که وزارت ورزش چالش‌های ایجاد شده در هیئت‌مدیره استقلال را به هیچ عنوان نمی‌پسندد و به دنبال این است که پیش از آغاز لیگ برتر یک هیئت‌مدیره بی‌حاشیه را برای استقلال انتخاب کند.


ویدیو مرتبط :
آیا هیئت مدیره استقلال عوض میشود؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اعتراض مجیدی به ترکیب هیئت مدیره استقلال 

 

اعتراض مجیدی به ترکیب هیئت مدیره استقلال

 

کاپیتان تیم استقلال گفت: اسامی هیئت مدیره را فقط شنیده‌ایم و اگر آنها را در خیابان ببینم نمی‌شناسم.

فرهاد مجیدی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل راه‌آهن گفت: بازی خوبی بود ولی امیدوارم دیگر در بازی‌های خانگی امتیازی از دست ندهیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و امیدوارم این هماهنگی در بازی‌های بعدی بیشتر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان ملی‌پوش در این دیدار خسته بودند، اظهار داشت: نمی‌دانم از خودشان سؤال کنید.

کاپیتان استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا خطای روی وی پنالتی بود، گفت: صددرصد خطایی که روی من انجام شد پنالتی بود.

مجیدی درباره هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: اسامی آنها را فقط شنیدم و سر تمرین استقلال تاکنون نیامدند. این پنج اسم را عنوان می‌کنند اما ما تا کنون ندیده‌ایم. اگر آنها را در خیابان ببینم نمی‌شناسم. همه مشکلات مالی روی دوش فتح‌الله‌زاده است و وی یک نفره بار تیم را بر دوش می‌کشد. قول الکی نمی‌دهیم. استقلال با این وضعیت پنجم هم نمی‌شود.