ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

همسر زیدان راز ضربه زدن کاپیتان فرانسه به بازیکن ایتالیا را فاش کردهمسر زیدان راز ضربه زدن کاپیتان فرانسه به بازیکن ایتالیا را فاش کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

به گزارش  سایت خبری تیک Tik.Ir ،ورونیک فرناندز همسر زین الدین زیدان کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال فرانسه دلایل ضربه زدن زیدان به بازیکن ایتالیایی در بازی نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان را فاش کرد.

 

از آن زمان تاکنون در این باره رسانه ها جهان هر یک از نگاه خود به گمانه زنی درباره اقدام زیدان پرداخته بودند ، از جمله اینکه "ماتراتزی” بازیکن ایتالیایی زیدان را به دلیل مسلمان بودن "تروریست” خطاب کرده بود.

 

اما ورونیک بر خلاف این گمانه زنی ها ، عکس العمل خشن همسرش در آن روز را به اختلاف ونزاع وی با زیدان در شب قبل از مسابقه نسبت داده است.

 

همسر ستاره سابق تیم ملی فرانسه در چاپ دوم کتاب خود به عنوان ” زیدان زندگی اسرار آمیز ” آورده است :”اختلاف میان من و زیدان در شب قبل از بازی نهایی جام جهانی ۲۰۰۶ ، باعث شد تا زیدان با روحیه ای خراب پا به میدان این مسابقه گذاشته و آن حرکت خشن را نشان دهد.”

 

ورونیک که برای شش سال این راز را پنهان کرده بود در این کتاب گفته است که ” زیدان در زمین بازی بویژه پس از اینکه یک فرصت گل را از دست داد ، بسیار عصبی و متشنج به نظر می رسید.”

   اخبار ورزشی ایران,اخبار ورزشی,زیدان زندگی اسرار آمیز

 

همسر زیدان همچنین فاش کرد که زیدان در این بازی ، زیر پیراهنی پوشیده بود که بر روی آن از تیم یونتوس باشگاه سابق خود و رئال مادرید و نیز همه کسانی که در دوران بازی اش از او حمایت کرده بودند ، تشکر کرده بود تا پس از پایان بازی از آنها قدردانی کند اما اخراج وی از زمین همه چیز را خراب کرد.”

گفته می شود که زیدان زن خود ورونیک فرناندز مانکن اسپانیایی را زمانی که در باشگاه کن بود در ۹۲-۱۹۹۱ ملاقات کرد .

پسرانشان ، انزو فرناندز و لوکا زین الدین زیدان هم اکنون از اعضای تیم های پایه رئال مادرید هستند./انتخاب


ویدیو مرتبط :
ضربه سر معروف زیدان به بازیکن ایتالیا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مرد ۶۰ ساله، همسر موقت و ۳۰ ساله اش را با ۱۱ ضربه چاقو کشتاخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مرد ۶۰ ساله، همسر موقت و ۳۰ ساله اش را با ۱۱ ضربه چاقو کشت

روزنامه خراسان: مرد 60 ساله ای به اتهام قتل همسر 30 ساله اش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

دقایق اولیه بامداد روز گذشته مردی که همسرش را تا خیابان هاشمیه 47 تعقیب کرده بود ناگهان از پشت سر به وی حمله ور شد و او را با وارد آوردن بیش از 11 ضربه چاقو به شدت مجروح کرد. با فریادهای زن جوان یکی از شهروندان با پلیس 110 و اورژانس تماس گرفت. دقایقی بعد این زن که به دلیل اصابت ضربه های عمیق چاقو بیهوش شده بود توسط مأموران اورژانس به بیمارستان فارابی مشهد منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت، اما اقدامات پزشکان و کادر درمانی بی نتیجه ماند و این زن در بیمارستان جان خود را از دست داد.

از سوی دیگر مأموران کلانتری شهرک ناجا حدود ساعت یک بامداد مراتب را به قاضی اسماعیل شاکر (قاضی ویژه قتل عمد) اطلاع دادند. با توجه به اهمیت موضوع، مقام قضایی در همان نیمه شب عازم بیمارستان فارابی شد. بررسی های مقدماتی بیانگر آن بود که قاتل ابتدا از پشت سر با چاقو 4 ضربه عمیق به زن زده و ضربات دیگری را نیز بر نقاط مختلف بدنش فرود آورده است.

مأموران اورژانس اعلام کردند که پیکر نیمه جان مصدوم را از خیابان هاشمیه 47 به بیمارستان منتقل کردند. تحقیقات مقدماتی قاضی ویژه قتل عمد بیانگر آن بود که زن توسط مردی حدود 60 ساله که پژو 405 نقره ای دارد، مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است. پس از دستور مقام قضایی مأموران موفق شدند خودرو را مقابل منزل برادر متهم در حالی کشف کنند که شیشه آن نیز شکسته بود. مقام قضایی دستور بازداشت برخی از نزدیکان متهم را به اتهام فراری دادن قاتل صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه یافت./روزنامه خراسان