ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

هشدار هواداران استقلال به بختیار رحمانی


شایعه شده که بختیار رحمانی قصد دارد پیراهن شماره 7 استقلال را بپوشد.

خبرآنلاین: خرید جدید استقلالی‌ها آن قدری نازش خریدار دارد كه اگر دست روی هر شماره پیراهنی بگذارد، باشگاه با آن موافقت كند. اخیرا بارها در رسانه‌های مختلف نوشته شده كه بختیار رحمانی پیراهن شماره 7 استقلال را می‌خواهد، یعنی پیراهن فرهاد مجیدی چهره محبوب آبی پوشان. او به عنوان یك ستاره جدید، شاید محبوبیت خودش را داشته باشد اما هنوز برای اینكه محبوبیتش به فرهاد مجیدی برسد خیلی راه دارد.

با شنیده شدن شایعه پوشیدن پیراهن شماره 7 توسط بختیار رحمانی، هواداران استقلال بلافاصله به این موضوع واكنش نشان داده اند. آن ها در فضای مجازی، هر جا كه به بختیار رحمانی ارتباط دارد پیغام‌هایی با این محتوا نوشته‌اند كه بختیار سمت پیراهن شماره 7 نرود. محبوبیت فرهاد مجیدی به اندازه ای بالاست كه بختیار رحمانی اگر قیمت بهترین تیم‌های قطری را هم زده باشد، نمی‌تواند به راحتی پیراهن مجیدی را بپوشد.


ویدیو مرتبط :
‫گل دوم استقلال به ملوان نوین توسط بختیار رحمانی‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آغاز مذاکرات استقلال با بختیار رحمانی


باشگاه استقلال مذاکرات خود را با ۲ بازیکن لیگ برتری آغاز کرده است.

خبرگزاری فارس: مسئولان نقل و انتقالات استقلال از امروز مذاکره با بازیکنان مورد نظر پرویز مظلومی را آغاز کرده اند.

در همین راستا ابتدا علیرضا بیرانوند در حالی که باشگاه نفت قرارداد دارد در باشگاه استقلال حاضر شد اما برای انجام مذاکره این بازیکن به جای دیگری منتقل شد.

همچنین مسئولان استقلال مذاکره با بختیار رحمانی را از طریق مدیربرنامه های او آغاز کرده اند. مدیربرنامه های این بازیکن اکنون در حال مذاکره با مسئولان نقل و انتقالات استقلال هستند.