ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

هافبک بایرن به دورتموند پیوست


هافبک تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان به دورتموند پیوست.

خبرگزاری فارس: سرانجان تیم فوتبال دورتموند سنت شکنی کرد و پس از مدت‌ها از بایرن مونیخ بازیکن خرید.

بر این اساس سباستین روده هافبک 25 ساله تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان رسما به زردها ملحق شد.

باوارایی‌ها در چند سال اخیر همواره از دورتموند بازیکن جذب می‌کردند و این باز شاگردان توخل موفق شدند هافبک باوارایی‌ها را به خدمت بگیرند.

قرارداد روده با وستفالنی‌ها 4 ساله و تا سال 2020 است.


ویدیو مرتبط :
نویر در نقش هافبک بایرن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هافبک دورتموند به گلادباخ پیوست


هافبک دورتموند که روز گذشته برای انجام معاینات پزشکی وارد شهر مونشن‌گلادباخ شده بود، امروز قراردادش را با تیم این شهر به امضا رساند.

ورزش سه: هافبک دورتموند که روز گذشته برای انجام معاینات پزشکی وارد شهر مونشن‌گلادباخ شده بود، امروز قراردادش را با تیم این شهر به امضا رساند.

انتقال یوناس هوفمن از بروسیا دورتموند به بروسیا مونشن‌گلادباخ قطعی شد. هر دو باشگاه ساعاتی پیش ضمن تایید رسمی این خبر نوشتند این هافبک 23 ساله قراردادی در ازای مبلغ هشت میلیون یورو تا سال 2020 امضا کرده است.

مکس ایبرل ،مدیر ورزشی باشگاه گلادباخ، در اینباره اظهار داشت:" یوناس هوفمان به ما کمک خواهد کرد در دور برگشت خلأ خط میانی خود که در پی مصدومیت مهره‌های کلیدی‌مان ایجاد شده را جبران کنیم. ابته قطعا ما به این ترانسفر به صورت درازمدت و با هدف تقویت ترکیبمان نگاه خواهیم کرد. یوناس پیشتر هم در ماینس و هم در دورتموند نشان داد که او یک بازیکن در سطح بالاتر از متوسط بازیکنان آلمانی است."

هوفمن هم به رغم اینکه در دورتموند چیزی جز یک بازیکن ذخیره نبود اذعان کرد:" من در دورتموند ،در یک باشگاه بی‌نظیر با محیطی فراتر از حد تصور، دوران بی‌نهایت زیبا، احساسی و موفقی را گذراندم. از اینرو وظیفه خودم می‌دانم امروز از هم‌بازی‌هایم، همه کارکنان باشگاه و هواداران که همواره از من حمایت کردند تشکر کنم."

گفتنی است در پی مصدومیت شدید پاتریک هرمان و آندره هان در ترکیب اصلی مونشن‌گلادباخ، سران این تیم به سرعت دست به کار شدند تا در نقل و انتقالات زمستان جاری برای پر کردن این خلأ تدبیری بیاندیشند. آنها توانستند برای جذب هوفمن، رقبایی همچون هوفنهایم، هانوفر و هامبورگ را کنار بزنند.