ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

نفت و صبا قربانی زمان می شوند!


حتی اگر در آتی بهترین تصمیم برای تیم های نفت تهران و صبای قم گرفته شود زمان از دست رفته قابل بازگشت نیست و این شاید در سرنوشت دو تیم در فصل پیش رو تاثیر منفی بگذارد!

ورزش سه: صبای قم فصل گذشته هم چنین وضعیتی داشت و وقتی وارد بازار نقل و انتقالات شده بود که همه تیم ها با مطالعه در حال جذب بازیکنان مورد نظر بودند اما علی دایی اسم های پیشنهادی را یکی یکی به صبا آورد و در نهایت به عنوانی بهتر از نهمی دست نیافت. شاید اگر علی دایی مثل همه تیم ها فرصت کافی برای جذب بازیکن داشت در سیاست خرید خود تغییری می داد و تیم بهتری می بست.

حکایت فصل گذشته برای صبای قم در حال تکرار است و در روزهایی که از تیم های دیگر خبر نقل و انتقالات به گوش می رسد این تیم درگیری مزایده و مذاکره با حامیان خصوصی و مشتاقان خرید است و ناگزیر بعد از شروع تمرینات آماده سازی این تیم مجبور خواهد شد برای جبران مافات دوباره روی اسم ها تکیه کند!

از همه بدتر اینکه زوم صبا در روزهای باقی مانده نقل و انتقالات باید روی بازیکنانی باشد که مورد توجه تیم های دیگر قرار ندارند!

نفت تهران هم حکایتی بدتر از صبای قم دارد. با قمیتی که این تیم تعیین کرده بعید به نظر می رسد خریدار خصوصی برای نفت پیدا شود همان طور که فصل گذشته برای فولاد نوین پیدا نشد و این تیم در نهایت به باشگاه بی پول استقلال اهواز رسید!

ملوانی که 50 درصد از قرارداد فصل گذشته بازیکنانش را بدهکار است می خواهد 25 میلیارد تومان برای خرید نفت تهران هزینه کند، هر چند قرار است قانون به نفت اجازه خروج از تهران را ندهد و در صورت اینکه خریداری برای نفت پیدا نشد فجر سپاسی جایگزین این تیم شود! فجری که اوضاع و احوالش این فصل در لیگ یک از نظر مالی تعریفی نداشت.

شاید این دو تیم به خصوص نفت تهران در شرایطی به بخش خصوصی واگذار شوند که خریداران جدید در نهایت مجبور به بستن تیمی چون راه آهن شوند. تیمی که مهدی تارتار با آنهم سابقه مربیگری اش نتوانست آن را درست کند و در نهایت با هدایت دستیار اتوره هاگل به لیگ یک سقوط کرد!


ویدیو مرتبط :
حاشیه های دیدار نفت و صبا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

زنان قربانی پاشنه های قاتل می شوند 

 

کفش

 

 

 

آمارها نشان می دهد كه بیش از سه میلیون زن در جهان از آسیب های شدید پا ناشی از پوشیدن كفش های پاشنه بلند رنج می برند.

این زنان كه شیفته پاشنه های قاتل هستند، سلامت و آسایش پاهای خود را قربانی كفش های پاشنه بلند و غیراستاندارد می كنند و بعد به ناچار در جست وجوی درمان پزشكی و یا حتی مراقبت های بیمارستانی برای بهبود این قبیل آسیب های آزار دهنده به تكاپو می افتند.

متخصصان می گویند: یك پنجم از زنان به قدری به این كفش ها علاقه دارند كه اغلب دچار پیچ خوردگی شدید مچ پا و یا كشیدگی و پارگی تاندون پا می شوند.

همچنین یك سوم از آن ها نیز به دلیل استفاده از كفش های پاشنه بلند با صورت به زمین می خورند و با آسیب دیدگی شدید دندان ها و شكستگی مچ دست مواجه می شوند.

بر اساس نظرسنجی كه از سه هزار زن انجام گرفت، دیگر آسیب هایی كه در اثر پوشیدن این كفش ها بروز می كنند، شامل شكستگی قوزك پا و یا پیچ خوردن زانوها هستند.

این بررسی آماری نشان داد: تنها دو درصد از زنان در نظرسنجی اظهار كردند كه هرگز از كفش های پاشنه بلند استفاده نمی كنند..../تحلیل:ایسنا