ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

نانگ؛ گزینه جدید پرسپولیس


مهاجم کامرونی تراکتورسازی تبریز در فصل گذشته در صورت تأیید برانکو ایوانکوویچ پرسپولیسی خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه پرسپولیس مدتی است که تلاش‌های خود را برای جذب یک مهاجم خارجی گلزن آغاز کرده‌اند و در روز‌های اخیر چند مهاجم خارجی به آنها معرفی شده‌اند. در بین گزینه‌های مطرح شده نام آلویس نانگ هم به چشم می‌خورد که مدیربرنامه‌های این بازیکن مذاکرات رسمی خود را در زمینه انتقال او به جمع سرخپوشان با مسئولان باشگاه پرسپولیس آغاز کرده است.

نانگ در لیست خرید برانکو نبوده و به این خاطر نظر نهایی در مورد پرسپولیسی شدن او با اعلام این مربی کروات خواهد بود. مهاجم کامرونی فصل پیش در نیم‌فصل اول در تیم نفت تهران عضویت داشت و در نیم‌فصل راهی تراکتورسازی شد.


ویدیو مرتبط :
‫سعید ناطق (گزینه مورد نظر برای پرسپولیس)‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

موافقت با استعفای گل‌محمدی/ گزینه‌های جدید هدایت پرسپولیس مشخص شدندنشست فوق‌العاده رویانیان و مالکی

موافقت با استعفای گل‌محمدی/ گزینه‌های جدید هدایت پرسپولیس مشخص شدند

در پایان نشست ر‌ئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، دو گزینه به عنوان اولویت اول سرمربیگری سرخپوشان در فصل آینده انتخاب شدند.

به گزارش ایسناو به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، فداحسین مالکی، رئیس هیأت مدیره و محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با توجه به استعفای یحیی گل‌محمدی، عصر امروز نشست فوق‌العاده‌ای با یکدیگر داشتند.

فداحسین مالکی، نتایج این جلسه را به شرح ذیل در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار داد:

با توجه به استعفای یحیی گل‌محمدی جلسه فوق‌العاده‌ای برگزار و درباره نحوه انتخاب سرمربی و کادرفنی فصل آینده مباحثی مطرح شد. به منظور هدر نرفتن وقت و زمان بر انتخاب سرمربی در اسرع وقت تاکید و تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

1- درباره استعفای آقای یحیی گل‌محمدی ضمن تشکر از زحمات و خدمات ارزنده او در دوران کوتاه سرمربیگری باید اعلام کنیم که چیزی از ارزش‌های او کاسته نشده و زحماتش نادیده گرفته نمی‌شود. باشگاه به گونه‌ای شایسته از او تقدیر به عمل خواهد آورد.

2- درباره سرمربی و کادرفنی فصل بعد ابتدا چهار گزینه مطرح شد که سه گزینه ایرانی بودند و یک گزینه خارجی و در نهایت دو گزینه به عنوان اولویت اول تعیین و مقرر شد مدیرعامل محترم باشگاه در 48 ساعت آینده بررسی‌های نهایی را انجام داده و پس از دریافت نظرات کارشناسی تصمیم نهایی را مطرح کند.

انتخاب سرمربی و بازیکنان جدید پرسپولیس در اسرع وقت در این نشست مورد تاکید قرار گرفت./ایسنا