ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ناراحتی دوقلوهای راه آهن از داوری


مهرداد محمدی یکی از دوقلوهای خط حمله راه آهن در پایان بازی از داور مسابقه امروز شاهین حاج‌بابایی انتقاد کرد.

ورزش سه: مهرداد محمدی یکی از دوقلوهای خط حمله راه آهن در پایان بازی از داور مسابقه امروز شاهین حاج‌بابایی انتقاد کرد.

محمدی گفت: پرسپولیس تیم محبوب من است اما من با تمام تلاشم جلوی این تیم بازی کردم. اگر داور خطای پنالتی نیمه اول را می‌گرفت شرایط بازی واقعا عوض می‌شد.

او درباره افت شدید خود و برادرش و گل نزنی راه آهن در هفته‌های متوالی هم گفت: وقتی تیم خوب است ما هم خوبیم. وقتی هم تمام تیم بد باشد، ما هم بدیم.


ویدیو مرتبط :
مصاحبه تاریخی و خنده دار فیروز کریمی درباره اشتباهات داوری جزیی از داوری است

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ناراحتی دانیال داوری از نیمکت نشینی


دانیال داوری گلر ایرانی که فصل گذشته در بوندسلیگا موفق بود و طبق نمره دهی کیکر بهترین بازیکن فصل تیمش شد، این روزها بسیار ناراحت به نظر می رسد.

خبرآنلاین: دانیال داوری گلر ایرانی که فصل گذشته در بوندسلیگا موفق بود و طبق نمره دهی کیکر بهترین بازیکن فصل تیمش شد، این روزها بسیار ناراحت به نظر می رسد.

 او در کنفرانس روز پنجشنبه خود با خبرنگاران، فوق العاده ناراحت بود. هر چند دانیال تلاش کرد این ناراحتی را پنهان کند اما در نوع حرف زدنش و البته میمیک صورتش، همه چیز پیدا بود. از اردوی تیم ملی هم خبر می رسد که دانیال به دلیل نیمکت نشینی در جام جهانی بسیار دلخور است.

او با ادعای پوشیدن پیراهن شماره یک به ایران آمد اما در یک چشم به هم زدن فهمید که باید روی نیمکت بنشیند. داوری در بازی های دوستانه ایران عملکرد خوبی نداشت تا با توجه به در اوج نبودن رحمان احمدی، علیرضا حقیقی تبدیل به شماره یک شود. البته خیلی ها هنوز باور نمی کنند او گلر فیکس ایران باشد اما به احتمال 99 درصد این اتفاق می افتد. یکی از نزدیکان تیم ملی هم در این باره می گوید: «کارلوس کروش به علیرضا حقیقی علاقه ویژه ای دارد. او را مثل پسرش می داند اگر خدا برای یک نفر بخواهد، همین می شود.» تا سال گذشته حقیقی در پرسپولیس نیمکت نشین بود و حتی همه در دعوت دوباره اش به تیم ملی تردید داشتند اما خودش بارها گفت که می تواند در جام جهانی گلر اول باشد. حالا دقیقا همین اتفاق در حال وقوع است.