ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

میرزاجانپور ستاره دیدار با ونزوئلا شد


دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با تغییر پست خود توانست امتیازآورترین بازیکن میدان در دیدار مقابل ونزوئلا باشد.

ورزش سه: در روزی که المپیکی شدن والیبال ایران قطعی شده بود تیم ملی رو در روی ونزوئلا قرار گرفت. لوزانو تصمیم داشت تا از بازیکنانی که در بازی های قبلی کمتر به کار گرفته شده بودند استفاده کند و به همین دلیل ذخیره ها راهی میدان شدند. با استراحت شهرام محمودی و مصدومیت امیر غفور، به ناچار مجتبی میرزاجانپور دریافت کننده تیم ملی در پست پشت خط قرار گرفت و روز عالی را پشت سر گذاشت.

او با کسب 24 امتیاز که از 20 اسپک و 4 دفاع به دست آمده امتیازآورترین بازیکن میدان بود. میلاد عبادی پور، حمزه زرینی و مصطفی شریفات به ترتیب با 17، 14 و 13 امتیاز موفق به کسب بیشترین امتیاز برای ایران بودند.


ویدیو مرتبط :
شاهکار استادانه معروف و میرزاجانپور / دیدار روسیه-ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احمدی نژاد در دیدار سفیر ونزوئلا: احساس می کنم چاوز در این مراسم حضور دارداحمدی نژاد,هوگو چاوز,روابط دیپلماتیک ایران و ونزوئلا

احمدی نژاد در دیدار سفیر ونزوئلا: احساس می کنم چاوز در این مراسم حضور دارد/ او همیشه زنده است

رییس‌جمهور تاکید کرد: هوگو چاوز شخصیت بسیار بزرگی بود که خلاصه تمام شخصیت های انقلابی آمریکای لاتین و نماد یک تاریخ مبارزه است.

رییس‌جمهور در دیدار سفیر جدید ونزوئلا گفت : امروز ملت های آمریکای لاتین بیدار شده اند و راه انقلاب بولیواری را که راه استقلال، عزت، ایستادگی و مقاومت است، شناخته اند؛ این راه حتما به پیروزی خواهد رسید و اساسا ذات این راه پیروزی است.

 رئیس جمهور ظهر امروز دوشنبه در مراسم دریافت استوارنامه «امه‌نوتب زمبرانو» سفیر جدید ونزوئلا با اظهار خشنودی از اینكه روابط دو كشور در سطح بسیار بالایی قرار داشته و روز به روز مستحكم‌تر می شود، گفت: ایران و ونزوئلا در یك جبهه قرار داشته و دشمنان و آرمان‌ها و اهداف مشتركی دارند و همچون كوهی استوار همواره با هم خواهند بود.

رییس‌جمهور افزود: هیچ مانعی نمی تواند باعث جلوگیری از تعمیق دوستی و برادری دو ملت شود؛ دوستی و برادری ما بسیار فراتر از روابط دوجانبه دیپلماتیک است و تا همیشه ادامه خواهد داشت.

احمدی‌نژاد اظهار داشت: جهان در حال تحول بزرگی است و جهت این تحول به سوی آرمان ها و آرزوی های ماست و امیدوارم دو ملت در این مسیر در تحقق اهدافشان موفق باشند.

رییس‌جمهور در واکنش به اظهارات سفیر جدید ونزوئلا مبنی بر اینکه هوگو چاوز چند روز پیش از درگذشت خود این استوارنامه را به بنده داد و در همان حال بیماری که عمل های جراحی سنگین را نیز پشت سر گذاشته بود، دغدغه گسترش روابط با ایران را داشت، تصریح کرد: چاوز همیشه زنده است؛ اگر چه جسم چاوز در میان ما نیست اما دوستان چاوز و به ویژه آقای مادورو راه ایشان را ادامه خواهند داد.

رییس‌جمهور تاکید کرد: هوگو چاوز شخصیت بسیار بزرگی بود که خلاصه تمام شخصیت های انقلابی آمریکای لاتین و نماد یک تاریخ مبارزه است.

امه‌نوتب زمبرانو سفیر جدید ونزوئلا نیز در این مراسم س از تقدیم استوارنامه خودبا بیان اینکه امپریالیسم از اتحاد ایران و ونزوئلا به خود می لرزد، خطاب به دکتر احمدی نژاد گفت: دلیل اینکه امپریالیسم از شما می ترسد این است که رهبرانی چون شما و چاوز از حقیقت و درستی سخن می گویید؛ امروز احساس می کنم چاوز در این مراسم حضور دارد./عصرایران