ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

میداودی: با استقلال مذاکره نکردم


مهاجم سابق سایپا گفت: منصوریان در نفت نشان داد از پتانسیل مربیگری خوبی برخوردار است و برایش در تیم بزرگ استقلال آرزوی موفقیت می کنم.

کاپ: میلاد میداودی در خصوص اینکه گفته می شود در لیست خروجی سایپا است، اظهار داشت: بعد از اتمام لیگ در تعطیلات به سر می برم. با هیچ تیمی صحبت نکردم و منتظر پیشنهادات تیم ها هستم. با باشگاه سایپا هم صحبتی نکردم. آنها هم هیچ تماسی با بنده نگرفتند و فکر می کنم فصل آینده در سایپا حضور نداشته باشم. البته من بازیکن آزاد هستم و اینکه سایپا مرا نخواهد، حرف درستی نیست.

وی درباره اینکه آیا دوست ندارد به استقلال بازگردد، گفت: هر بازیکنی دوست دارد در استقلال و پرسپولیس بازی کند. من هم دوست دارم به استقلال باز گردم اما هیچ صحبتی با من درباره بازگشت به استقلال نشده است.

میداودی درباره حضور بختیار رحمانی در استقلال ادامه داد: بختیار از دوستان خوب من است و برایش آرزوی موفقیت می کنم. امیدوارم مثل حضورش در تراکتور برای استقلال مثمرثمر باشد. با او صحبتی انجام ندادم و اگر پیشنهادی درباره استقلال داشته باشم تلفنی به او خواهم گفت.

مهاجم سابق استقلال در خصوص حضور منصوریان به عنوان سرمربی در استقلال بیان داشت: منصوریان مربی باهوشی است. در بین هواداران استقلال محبوب است. در نفت نشان داد از پتانسیل مربیگری خوبی برخوردار است و برایش در تیم بزرگ استقلال آرزوی موفقیت می کنم.


ویدیو مرتبط :
بنده در جزئیات مذاکره دخالتی نکردم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

غفوری: با استقلال مذاکره نکردم


مدافع ملی پوش سپاهان گفت:تا به حال نه دیده ام و نه شنیده ام که در پایان فصل برای بازیکنان جریمه 30 درصدی در نظر بگیرند.

کاپ: وریا غفوری در رابطه با مطرح شدن نامش برای حضور در استقلال اظهار داشت: تازه فصل به پایان رسیده و هنوز تصمیمی برای فصل آینده نگرفته ام. منتظرم پیشنهادات به دست من برسد و بعد از آن بهترین تصمیم را برای آینده ام بگیرم.

وی در واکنش به اینکه یکی از روزنامه ها خبر مذاکره او با استقلال را منتشر کرده عنوان کرد: من تا به امروز هیچ گونه مذاکره ای نه با استقلال و نه با هیچ باشگاه دیگری انجام ندادم. نمیدانم این خبرها از کجا می آید اما قطعا صحت ندارد. اگر استقلالی ها هم مرا می خواهند باید با خودم به صورت رسمی صحبت کنند.

مدافع ملی پوش سپاهان درباره جریمه 30 درصدی بازیکنان و مربیان این تیم از سوی باشگاه تصریح کرد: در تمام دنیا این رسم وجود دارد که بازیکنان یک تیم بعد از کسب یک نتیجه ضعیف جریمه می شوند اما تا به حال نه دیده ام و نه شنیده ام که در پایان فصل برای بازیکنان جریمه 30 درصدی در نظر بگیرند. این تصمیم کاملا نامعقول است و بدون اینکه هیچ توضیحی از بازیکنان و مربیان بخواهند روی سایت باشگاه رفته است.

وی ادامه داد: وقتی ما را 30 درصد جریمه می کنند پس چه کسی باید مدیریت باشگاه را جریمه کند. جالب است در ایران فقط در صورت ناکامی بازیکنان و مربیان مقصر هستند. آقایان به جای اینکه ما را جریمه کنند باید خودشان را به خاطر تصمیماتی که گرفته اند جریمه می کردند. بهتر بود به جای این کارها به بررسی اشتباهات شان در طول فصل می پرداختند تا دلایل ناکامی تیم کاملا مشخص شود.

غفوری همچنین بیان داشت: با این وضعیت فکر می کنم کار بازیکنان سپاهان و این باشگاه به کمیته انضباطی کشیده شود. به نظر من جریمه 30 درصدی در فوتبال ایران واقعا خنده دار است. سایر بازیکنان هم از اعلام این تصمیم متعجب شده بودند. مدیریت باید به جای این جریمه 30 درصدی کمی هم به عملکرد خودش نگاه می کرد تا دیگر در فصل آینده این اتفاقات برای سپاهان تکرار نشود.

وی در پاسخ به این سوال که با سپاهان برای فصل آینده قرارداد دارد یا خیر گفت: خیر. من قراردادی با سپاهان ندارم و همان طور که گفتم باید صبر کنم تا پیشنهادات به دستم برسد. فکر می کنم تا دو هفته آینده بتوانم تصمیمم را برای تیمی که فصل آینده بخواهم در آن بازی کنم بگیریم. هیچ وقت هم به این که در استقلال بازی کنم یا پرسپولیس فکر نکردم چون هیچ تعصب رنگی روی این دو تیم ندارم.

غفوری در پاسخ به این سوال که امکان لژیونرشدنش هم وجود دارد افزود: من امسال به خاطر مصدومیت هایی که برایم به وجود آمد نتوانستم آمادگی خودم را حفظ کنم. به همین دلیل پیشنهاد خارجی ندارم و قطعا فصل بعد هم در ایران بازی می کنم.

مدافع تیم ملی در پایان درباره احتمال دعوت شدنش به اردوی تیم ملی فوتبال گفت: همان طور که گفتم من شرایط خوبی در هفته های اخیر نداشتم و مصدومیت شدیدا مرا اذیت کرد. فکر می کنم دو، سه هفته ای طول بکشد تا مصدومیتم به طور کامل برطرف شود. به همین دلیل قطعا در اردوی پیش روی تیم ملی حضور نخواهم داشت.