ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

میخایلوف: معروف، بخش مهمی از زنیت است


بازیکن ملی‌پوش تیم والیبال زنیت گفت: سعید معروف، بخش مهمی از تیم ماست و بازیکنان زنیت ارتباط خوبی با ایده‌های او برقرار کرده‌اند.

خبرگزاری تسنیم: ماکسیم میخایلوف،‌ قطر پاسور ملی‌پوش تیم والیبال زنیت کازان را می‌توان یکی از بهترین‌های دنیا در این پست دانست با این حال عملکرد او در تیم زنیت پس از پیوستن سعید معروف به این تیم و ارتباط ذهنی او با کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به مراتب بهتر شده است. یکی از نتایج این هماهنگی را می‌توان قهرمانی زنیت در لیگ قهرمانان اروپا دانست.

میخایلوف پس از قهرمانی در اروپا در آستانه دیدار با تیم دینامو مسکو در بازی سوم مرحله نیمه نهایی سوپر لیگ والیبال روسیه گفت: سعید معروف، بخش مهمی از تیم ماست. بازیکنان زنیت ارتباط خوبی با ایده‌های او برقرار کرده‌اند.

قطر پاسور زنیت در مورد ماندن معروف در این تیم نیز صحبت کرد: تصمیم گیرنده نهایی در این مورد معروف و باشگاه هستند و من چیزی نمی‌توانم بگویم.


ویدیو مرتبط :
معروف در تمرین زنیت کازان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قرارداد سعید معروف و زنیت‌کازان نهایی شداخبار,اخبار ورزشی,سعید معروف

 

  اخبار ورزشی  - قرارداد سعید معروف و زنیت‌کازان نهایی شد

 نایب رئیس باشگاه زنیت کازان روسیه گفت: می‌توانیم بگوییم که قرارداد ما با سعید معروف،‌ نهایی شده است.


بعد از اظهار نظرهای مختلف در مورد تیم والیبال زنیت کازان، حالا می‌توان مطمئن بود که این تیم به ترکیب رویایی خود رسیده است. الهام رخماتولین، نایب رئیس باشگاه زنیت کازان روسیه به سایت رسمی این باشگاه گفته که مت اندرسون و سعید معروف در 10 روز ابتدایی سال جدید میلادی به این تیم ملحق می‌شوند.

رخماتولین در این باره گفت: بالاخره می‌توانیم بگوییم که قرارداد ما با سعید معروف،‌ نهایی شده است و در صورت نداشتن مشکل ویزا تا دهم ژانویه این بازیکن به تمرینات زنیت اضافه می‌شود. ما همچنین قرارداد خود با مت اندرسون (قطر پاسور آمریکایی) را نیز فسخ نکرده بودیم و او در بازی بعدی ما در لیگ قهرمانان اروپا برای زنیت بازی خواهد کرد. سعید معروف نیز در لیگ برتر روسیه و جام قهرمانان اروپا برای زنیت به میدان خواهد رفت.

وی افزود: قرارداد ما با معروف تا پایان فصل است و مایلیم این همکاری یک فصل دیگر هم ادامه پیدا کند، البته تمدید احتمالی قرارداد این بازیکن قطعا بعد از لیگ جهانی و جام جهانی خواهد بود.

پیش از این گفته شده بود که پیشنهاد زینت به معروف یک میلیون یورو بوده است

 

 اخبار ورزشی  - تسنیم