ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

مهاجم تیم فوتبال مون پلیه بازداشت شداخبار,اخبار ورزشی ,بازداشت مهاجم تیم فوتبال مون پلیه

 

اخبار ورزشی - مهاجم تیم فوتبال مون پلیه بازداشت شد

امبای نیانگ مهاجم تیم فوتبال مون پلیه فرانسه که ماه گذشته به صورت قرضی از آث میلان به این تیم پیوست به منظور پاسخ به سوالات پلیس در مورد یک تصادف رانندگی بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری رویترز از مون پلیه، خودرو فراری این بازیکن 19 ساله روز یکشنبه در نزدیکی زمین تمرینی باشگاه به درختی برخورد کرد اما هنوز مشخص نیست چه کسی آن را می راند.

نیانگ ابتدا در صفحه شخصی خود در اینترنت نوشت وی هنگام تصادف پشت فرمان خودرو نبود اما کمی بعد این پیام را حذف کرد.

یک منبع پلیس گفت نیانگ روز پنجشنبه احضار شد و پس از حضور در پاسگاه پلیس بازداشت شد.

بازپرسان پلیس تلاش می کنند متوجه شوند هنگام رانندگی چه کسی هدایت خودرو را بر عهده داشت و آیا نیانگ گواهینامه معتبر رانندگی در اختیار دارد یا خیر.

نیانگ در چهار بازی که در لیگ یک فرانسه برای مون پلیه انجام داده سه گل به ثمر رسانده است.
اخبار ورزشی - ورزش سه


ویدیو مرتبط :
مارسی 2-2 مون پلیه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مهاجم جوان فوتبال کشورمان به کما رفتمهاجم جوان فوتبال کشورمان به کما رفت

 

مهاجم جوان فوتبال کشورمان بر اثر برخورد با دروازه بان حریف در یک بازی تدارکاتی ابتدا دچار ایست قلبی شد و سپس به کما رفت.

 

در جریان بازی های تدارکاتی تیم های جوانان احسان ری و سایپا ، مهاجم تیم فوتبال احسان ری با دروازه بان حریف برخورد کرد و در اثر این برخورد مهاجم مضروب دچار ایست قلبی شد.

در این صحنه زانوی دروازه بان سایپا به قفسه سینه سجاد عظیمی برخورد می کند و شدت برخورد به اندازه ای بود که این بازیکن در همان لحظه دچار ایست قلبی می شود.

نزدیک بودن محل تمرین احسان ری به یک بیمارستان سبب شد که این بازیکن خیلی زود به بیمارستان منتقل شود و در بخش اورژانس به او شوک الکتریکی بدهند. بر اثر شوک الکترونیکی قلب عظیمی مجددا به طپش می افتد اما همان ایست قلبی چند دقیقه اثر خود را روی مغز این بازیکن اثر گذاشت و سجاد عظیمی به کما رفت.

مهاجم جوان احسان ری هم اکنون در بیمارستان هفتم تیر شهرری بستری و نیازمند دعای علاقه مندان به ورزش است تا مجددا سلامتی خود را بدست آورد.

امیدواریم با توجه هر چه بیشتر مسوولان ورزشی این بازیکن مجددا به دنیای بازیگری بازگردد.../سایت شفاف