ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

منصوریان خرید بعدش را بغل کرد؟ +عکس


علیرضا منصوریان امروز، حضور پرحاشیه ای در تمرین تیم ملی داشت.

کاپ: علیرضا منصوریان امروز، حضور پرحاشیه ای در تمرین تیم ملی داشت.

علیرضا منصوریان امروز در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حضور پیدا کرد. سرمربی جدید آبی پوشان تهرانی با حرکت امروزش، حسابی سر و صدا به پا کرد.

او امروز در تمرین تیم ملی با بازیکنانی صحبت کرد که شایعات نقل و انتقالات را افزایش می دهد. منصوریان امروز اکثر بازیکنانی  را که بحث حضورشان در استقلال مطرح است را در آغوش گرفت و به شایعات دامن زد.

منصوریان خریدهای بعدش را بغل کرد؟ +عکس

منصوریان خریدهای بعدش را بغل کرد؟ +عکس

منصوریان خریدهای بعدش را بغل کرد؟ +عکس


ویدیو مرتبط :
وقتی به مامانت میگی بیاد ی عکس تو کامپیوتر ببینه بعدش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

محرومیت 6 ماهه برای خرید طلایی پرسپولیس / سنگ بزرگ جلوی پای منصوریان برای رسیدن به نیمکت استقلالاخبارورزشی,خبرهای ورزشی,بیرانوند

احتمال محرومیت 6 ماه سرمربی تیم فوتبال نفت و دروازه‌بان تیم فوتبال این باشگاه وجود دارد.

به گزارش فارس، در جلسه امروز هیأت رئیسه سازمان لیگ مصوب شد در صورتی که بازیکن یا مربی بدون آنکه شرایط لازم برای فسخ قرارداد را داشته باشد و به طور یک‌طرفه قراردادش را با باشگاه فسخ کند در آن صورت در صورتی که باشگاه اثبات کند که این بازیکن و مربی حق فسخ قرارداد نداشته است با محرومیت 6 ماهه مواجه خواهد شد.

با توجه به مصوبه امروز در صورتی که باشگاه نفت بتواند اثبات کند علیرضا منصوریان و علیرضا بیرانوند بدون داشتن شرایط لازم قرارداد خود را فسخ کرده‌اند در آن صورت با محرومیت 6 ماهه مواجه خواهند شد.

به این ترتیب اگر چنین اتفاقی رخ بدهد منصوریان نمی‌تواند سرمربی استقلال شود و بیرانوند هم حضورش در پرسپولیس به عنوان دروازه‌بان در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد.