ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

منصوریان به تمرین تیم ملی رفت


سرمربی استقلال در تمرین تیم ملی حضور یافت.

کاپ: علیرضا منصوریان عصر امروز با حضور در زمین شماره یک آزادی نظاره گر تمرین تیم ملی شد.

وی دقایقی  با کی روش به گفت وگو پرداخت.

برخی احتمالات حکایت از این دارد که منصوریان برای گرفتن مجوز حضور وحید امیری در باشگاه استقلال برای عقد قرارداد به دیدن کی روش آمده است.

منصوریان به تمرین تیم ملی رفت


ویدیو مرتبط :
دردل های الهه منصوریان ورزشکار تیم ملی وشوو

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آخرین تمرین شاگردان منصوریان برگزار شد


آخرین تمرین تیم نفت تهران برای بازی مقابل پاختاکور در کشور ازبکستان برگزار شد.

ورزش سه: به نقل از سایت باشگاه نفت تهران، بازیکنان تیم نفت تهران روز دوشنبه (4 اسفند) آخرین تمرین خود را پیش از رویارویی با نماینده ازبکستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار کردند.

در این جلسه تمرین که علیرغم سرمای شدید تاشکند در فضایی شاداب و مملو از انگیزه انجام شد، بازیکنان به مرور تاکتیکهای مدنظر کادرفنی برای دیدار در برابر پاختاکور پرداختند و در مجموع تمرین سبک و کم فشاری انجام پذیرفت.

تیم نفت تهران روز سه شنبه (5 بهمن) از ساعت 15 به وقت تهران و 16:30 به وقت تاشکند در ورزشگاه مرکزی این شهر به مصاف تیم قدرتمند پاختاکور خواهد رفت.