ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

منصوریان؛ ارزان ترین سرمربی لیگ برتر


سرمربی استقلال با قراردادی عجیب در این تیم فعالیت خواهد کرد.

کاپ: سرمربی استقلال با قراردادی عجیب در این تیم فعالیت خواهد کرد.

وزارت ورزش، قصد دارد برای یک سال، به علیرضا منصوریان 300 میلیون بدهد. این رقم عجیب باعث شد تا مقایسه ای داشته باشیم قرارداد سرمربی جدید استقلال را با دستمزد دیگر سرمربیان در لیگ چهاردهم.

تنها فراز کمالوند در تیم گسترش فولاد در فصل قبل 300 میلیون برای یک فصل دریافت کرد که این مبلغ برای این فصل افزایش داشته است. یوانیس توپالدیس هم برای ربع فصل مبلغ 150 میلیون تومان گرفت. خود علیرضا منصوریان هم با رقمی حدود 473 میلیون با نفت به توافق رسید. مابقی مریبان مبلغی به مراتب بیشتر دریافت کردند و برخی هم قراردادشان میلیاردی بود.

پرویز مظلومی سرمربی استقلال برای تیم که در آسیا هم حضور نداشت مبلغ 700 میلیون تومان قرارداد بست و حالا منصوریان با دستمزدی حدود دو و نیم برابر کمتر، با استقلال قرارداد بسته و باید در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داشته باشد.

قرارداد منصوریان نسبت به قرارداد برانکوی لیگ چهاردهم هم تقریبا، یک پنجم است.

با این اوصاف، منصوریان امسال قطعا ارزان ترین مربی لیگ خواهد بود.


ویدیو مرتبط :
‫گفتگو با مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال سرمایه قهرمان لیگ برتر‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ارزان ترین بازیکنان لیگ برتر


باشگاه نفت مسجد سلیمان رقم قرارداد بازیکنان و مربیان خود را منتشر کرد.

ورزش سه: به نقل از سایت باشگاه نفت مسجد سلیمان، در پی رایزنی‌های مدیر عامل باشگاه نفت جناب آقای نظری با مسئولان سازمان لیگ، محرومیت نفت مسجدسلیمان در اولین بازی خانگی به احتمال زیاد بخشیده خواهد شد و جای خود را به جریمه نقدی خواهد داد.

همچنین پیرو دستور سازمان لیگ به باشگاه‌ها مبنی بر شفاف سازی قرارداد بازیکنان و کادر فنی، موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان نیز اقدام به انتشار مبالغ قرارداد‌ها کرد اما در این بین یکی دو مسئله وجود دارد اول اینکه اگر سازمان لیگ اصرار بر حفظ سقف قراردادها و تعیین مبلغ خاصی دارد می‌تواند زمانی‌ که باشگاه‌ها قرارداد‌های خود را ثبت می‌کنند از ثبت قراداد‌های نجومی خودداری کند و مسئله دوم اینکه خود سازمان لیگ می‌تواند بر اساس قرارداد‌های ثبتی اقدام به انتشار مبالغ کند و دیگر نیازی به شفاف‌سازی از طرف باشگاه‌ها نیست. به هرحال پیرو نامه آقای تاج موسسه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان جهت تنویر افکار عمومی و شفاف سازی مبالغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی را به شرح زیر اعلام کرده است.

رقم قرارداد بازیکنان و مربیان نفت‌مسجد‌سلیمان