ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

منتظری به استقلال برمی گردد!


یک منبع موثق در باشگاه استقلال خبر دارد بازگشت پژمان منتظری به استقلال می تواند خبر محتمل روزهای آتی باشد.

ورزش سه: یک منبع موثق در باشگاه استقلال خبر دارد بازگشت پژمان منتظری به استقلال می تواند خبر محتمل روزهای آتی باشد. به نظر می رسد وی علاقمند به بازگشت به استقلال است به خصوص  که تیم های قطری برای فصل آتی خیلی تمایل به تمدید قرارداد بازیکنان ایرانی از جمله پژمان ندارند و حتما در روزهای اخیر خوانده اید که باشگاه های قطری به صراحت و رسمی اعلام کرده اند قرارداد بازیکنان ایرانی خود را تمدید نخواهند کرد.

البته خیلی ها می گویند که این تصمیم سیاسی است و عقلانی نیست به یکباره تیم های قطری تصمیم به عدم همکاری با بازیکنان ایرانی بگیرند.

به هر صورت در این خصوص صحبت هایی شده و بعید نیست به زودی شاهد حضور پژمان منتظری در باشگاه استقلال و عقد قرارداد وی با این تیم باشیم.

پژمان هم اکنون در اردوی تیم ملی بسر می برد و برای بازی با قرقیزستان مهیا می شود.


ویدیو مرتبط :
‫خرید جدید استقلال (پژمان منتظری)‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جریمه برای استقلال و تذكر به باقری و منتظری 


 جریمه برای استقلال و تذكر به باقری و منتظری

 

 

در دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس، آبی پوشان با تاخیر 4 دقیقه ای وارد زمین مسابقه شدند.بر همین اساس باشگاه استقلال به پرداخت 6 میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.

 

همچنین كریم باقری و حسین بادامكی از تیم پرسپولیس و پژمان منتظری و امید روانخواه از تیم استقلال اقدام به انجام مصاحبه در منطقه غیر مجاز كرده اند.بر همین اساس مصاحبه افراد فوق تخلف محسوب شده و لزوم رعایت مقررات و عدم انجام مصاحبه در منطقه ممنوعه به باشگاه های مربوطه و نامبرگان یادآور می شود تا از تكرار آن جلوگیری شود.

*دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان و شاهین بوشهر در حالی مورخ 18/7/89 برگزار شد كه از سوی علی رضا مرزبان، كمك مربی تیم شاهین بوشهر تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور كه در نهایت موجب تحریك تماشاگران و پرتاب بطری به داخل زمین مسابقه بود ،صورت گرفت.

بر همین اساس وی به مدت یك جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محكوم شد.

*با توجه به عدم حضور تیم فوتبال مقاومت شهید سپاسی شیراز در مسابقه با تیم تراكتور سازی تبریز در تاریخ 27/7/89 از سری رقابت های جام حذفی،كمیته انضباطی باشگاه مقاومت شهید سپاسی را به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محكوم كرد.../خبرگزاری فارس