ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

منتظری به استقلال برمی گردد!


یک منبع موثق در باشگاه استقلال خبر دارد بازگشت پژمان منتظری به استقلال می تواند خبر محتمل روزهای آتی باشد.

ورزش سه: یک منبع موثق در باشگاه استقلال خبر دارد بازگشت پژمان منتظری به استقلال می تواند خبر محتمل روزهای آتی باشد. به نظر می رسد وی علاقمند به بازگشت به استقلال است به خصوص  که تیم های قطری برای فصل آتی خیلی تمایل به تمدید قرارداد بازیکنان ایرانی از جمله پژمان ندارند و حتما در روزهای اخیر خوانده اید که باشگاه های قطری به صراحت و رسمی اعلام کرده اند قرارداد بازیکنان ایرانی خود را تمدید نخواهند کرد.

البته خیلی ها می گویند که این تصمیم سیاسی است و عقلانی نیست به یکباره تیم های قطری تصمیم به عدم همکاری با بازیکنان ایرانی بگیرند.

به هر صورت در این خصوص صحبت هایی شده و بعید نیست به زودی شاهد حضور پژمان منتظری در باشگاه استقلال و عقد قرارداد وی با این تیم باشیم.

پژمان هم اکنون در اردوی تیم ملی بسر می برد و برای بازی با قرقیزستان مهیا می شود.


ویدیو مرتبط :
‫خرید جدید استقلال (پژمان منتظری)‬‎

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

وضعیت قرارداد مجیدی با الغرافه مشخص نیست/فرهاد به استقلال برمی‌گردد؟وضعیت قرارداد مجیدی با الغرافه مشخص نیست/فرهاد به استقلال برمی‌گردد؟

خبرگزاری فارس: یک سایت قطری از بلاتکلیفی مهاجم ایرانی در الغرافه خبر داد.

 سایت الکاس قطر در خصوص آخرین وضعیت باشگاه الغرافه قطر نوشت: این تیم قطری مذاکرات خود را با جواد احناش، بازیکن فصل گذشته ام‌صلال آغاز کرده و احتمال حضور این بازیکن برای فصل آینده در جمع شاگردان سیلاس قوت گرفته است.

این سایت در ادامه آورده است که مشعل مبارک، بازیکن ملی‌پوش الریان قرارداد جدیدی را با الغرافه امضا کرده است و این در حالی است که برای فصل جدید، عثمان العساس، کاپیتان مراکشی الغرافه، ارونا دیندانی و زی‌روبرتو برزیلی که به گرمیو پیوسته و همچنین میرغنی زین در جمع بازیکنان الغرافه جایی نخواهند داشت.

سایت الکاس در پایان اشاره کرده است که وضعیت قرارداد دیگو تاردلی برزیلی و فرهاد مجیدی بازیکن ایرانی الغرافه با این تیم هنوز مشخص نیست و امکان ماندن یا نماندن این دو بازیکن در لیگ قطر مبهم است.

پس از بازگشت امیر قلعه‌نویی به استقلال گفته می‌شود که نام مجیدی در لیست خرید استقلال قرار گرفته است و احتمال اینکه این بازیکن در پایان دوران بازیگری خود یک بار دیگر به جمع آبی‌پوشان بازگردد زیاد است./فارس