ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

مظلومی همچنان سرمربی است!


ثبت قرارداد علیرضا منصوریان با باشگاه استقلال مستلزم آن است که مظلومی برگه فسخ قرارداد سال دوم همکاری اش با استقلال را امضا کند.

کاپ: باشگاه استقلال که این روزها با علیرضا منصوریان با جدیت در فصل نقل و انتقالات درحال یارگیری است هنوز موضوع قطع همکاری سرمربی قبلی خود را حل و فصل نکرده است.

بر اساس این گزارش، پرویز مظلومی که فصل پانزدهم به استقلال برگشت و با این باشگاه قراردادی دوساله منعقد کرد، در پایان سال اول قراردادش پس از سومی با استقلال در لیگ برتر و حضور در فینال جام حذفی از سمت خود کنار رفت. کنار رفتن این مربی از کادر فنی استقلال هرگز با عنوان برکناری یا اخراج در رسانه ها مطرح نشد ولی مخاطبان باشگاه استقلال متوجه این موضوع شدند که جدایی مظلومی از استقلال با رضایت قلبی او انجام نشده است. کما اینکه مظلومی شب قبل از اعلام جدایی اش از استقلال در برنامه زنده تلویزیونی 90 اعلام کرد هنوز با استقلال قرارداد دارد و سرمربی این تیم است.

بر این اساس، مظلومی که هنوز مشخص نشده از سمت خود استعفا کرده یا او را وادار به این کار کرده اند همچنان به طور قانونی سرمربی استقلال محسوب می شود و این می تواند در مسیر ثبت قرارداد علیرضا منصوریان مشکلاتی را برای باشگاه استقلال رقم بزند.

فرشید طاهری از اعضای کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفت و گو با کاپ، در این باره گفت: برخلاف بازیکنان، مهلت قانونی برای عقد قرارداد مربیان وجود ندارد و باشگاهها هر زمان از سال که صلاح بدانند می توانند سرمربی خود را تغییر بدهند اما برای این کار باید نامه فسخ قرارداد مربی قبلی خود را به سازمان لیگ ارائه دهند و یا اینکه نامه ای از سوی باشگاه به دست ما برسد که این موضوع را تأیید کند. چون ما در زمینه مطالبات مربیان دخالتی نداریم و فقط هنگام فسخ قرارداد بازیکنان باید مطالبات آنها از باشگاه قبلی شان مورد بررسی قرار بگیرد. مربیان پس از جدایی از باشگاه شان می توانند از طریق کمیته انضباطی پیگیر مطالبات خود باشند.

با توجه به اینکه فصل نقل و انتقالات از 25 خرداد آغاز می شود هنوز باشگاه استقلال اقدامی برای ثبت قرارداد منصوریان انجام نداده است. مسئولان استقلال در این فاصله تا پیش از ثبت قرارداد منصوریان باید برای فسخ قراردادمظلومی هم اقدام کنند که این مستلزم موافقت مظلومی و امضای نامه فسخ قرارداد است. برگه ای که مظلومی می تواند پیش از امضای آن برای دریافت مطالباتش استقلال را به چالش کشیده و حتی با مشکل مواجه کند. سرمربی فصل پیش استقلال هنوز بخش عمده ای از مبلغ قرارداش را از استقلال طلب دارد و اگر نخواهد این بار هم با استقلال تسویه حساب کند این مطالبات هم به مطالبات قبلی اش از فصل یازدهم لیگ برتر اضافه خواهد شد. همچنین به صورت قانونی مظلومی می تواند قرارداد فصل آینده خود را نیز به عنوان غرامت از مسئولان استقلال طلب کند.

رضا عابدینی، دبیر هیات فوتبال تهران نیز با تایید این مساله به کاپ گفت: هنوز از سوی باشگاه استقلال کسی برای فسخ قرارداد مظلومی اقدام نکرده است. در صورتی که دوستان بخواهند قرارداد منصوریان را به عنوان سرمربی ثبت کنند، باید ابتدا قرارداد سرمربی قبلی با رضایت وی فسخ شود.


ویدیو مرتبط :
سوژه روز - پرویز مظلومی، سرمربی جدید استقلال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مظلومی سرمربی استیل آذین زاگرس(گهر لرستان) شداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مظلومی سرمربی استیل آذین زاگرس شد

پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استیل‌آذین زاگرس منصوب شد.

پس از آن كه با تغییرات مدیریتی آیت الله زاده به عنوان مدیرعامل جدید استیل‌آذین زاگرس انتخاب شد، او هم پرویز مظلومی را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب كرد تا پس از جدایی مهدی تارتار از كادر فنی این تیم، سرمربی فصل پیش استقلال هدایت تیم لرستانی را بر عهده بگیرد.

این تیم در حال حاضر با 7 امتیاز در رده هفدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد./ایسنا