ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

مدافع اخراجی استقلال حاضر به عذرخواهی نیستاخبارورزشی,خبرهای ورزشی,حنیف

از منابع نزدیک به استقلال شنیده شد که مدافع این تیم می تواند عذر خواهی کرده و به تمرین آبی پوشان بازگردد.

به گزارش اسپورت تی وی، بعد از دربی و شکست سنگین استقلال مقابل پرسپولیس، حنیف عمران زاده در این باشگاه مغضوب واقع شد و شدت این غضب تا حدی بود که عذر وی را برای حضور در تمرینات استقلال هم خواستند.

حتی بهرام افشارزاده هم که قصد میانجیگری داشت موفق به بازگرداندن عمران زاده به تمرینات آبی پوشان نشد تا به شکلی مصلحتی اعلام کند که حنیف به دلیل مصدومیت فعلا با استقلال نیست.

از سوی دیگر شنیده می شود که عاملان جدایی حنیف از استقلال رسما خواستار عذرخواهی وی آن هم در جمع شده اند تا مجوز بازگشت این مدافع با تجربه به استقلال را صادر نمایند.

این در حالی است که به نظر نمی رسد عمران زاده برای بازگشت به جمع آبی پوشان در سه هفته پایانی تمایلی به عذرخواهی داشته باشد.

 


ویدیو مرتبط :
عذرخواهی امیر قلعه نویی از هواداران استقلال!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

كریمی حاضر به عذرخواهی نیست!خبر ویژه: كریمی حاضر به عذرخواهی نیست!

موضوع اینجاست كه با وجود تلاش بازیكنان برای شكست پیكان و جانفشانی آنها برای رسیدن به هدف شان خبری از عذر خواهی كریمی نشده و با این وضعیت معلوم نیست چه اتفاقاتی رخ دهد

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

قبل از بازی پرسپولیس مقابل پیكان اخبار خوشی در خصوص بازگشت علی كریمی به تیم شنیده می شد و احتمال این می رفت تا شماره 8 از شروع تمرینات تیم كه فردا بعد از سه روز پیگیری می شود كنار سایر بازیكنان تمرین كند اما بعید است این اتفاق بیافتد.

مانوئل ژوزه بعد از اینكه 12 نفر از بازیكنان پرسپولیس برای برگرداندن كریمی پیش قدم شدند شرط گذاشت كه اگر پیكان را ببرید حاضر  است با عذرخواهی كریمی او را به تیم بازگرداند اما موضوع اینجاست كه با وجود تلاش بازیكنان برای شكست پیكان  و  جانفشانی آنها برای رسیدن به هدف شان خبری از عذر خواهی كریمی نشده و با این وضعیت معلوم نیست چه اتفاقاتی رخ دهد و دوری كریمی از پرسپولیس چقدر طول بكشد.

از طرفی به احتمال فراوان پرسپولیس فرداشب یا روز دوشنبه برای برپایی اردویی 6-5 روزه راهی دبی می شود و  و چنانچه كریمی تا قبل از این سفر از مانوئل عذرخواهی نكند باز گشت او به تمرینات احتمالا یك هفته دیگر  هم طول خواهد كشید./گل